Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen zaskoczeń. Jan Kliment zszokował wszystkich!

Za nami pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym nie brakowało emocji i pozytywnej rywalizacji. Pojawiło się także sporo zaskoczeń!

Pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Piasek na nowym stanowisku

"Nie wiem, czy państwo wiedzą, ale tam obok jest studio, gdzie nagrywają inne show i ja zabłądziłem, ale się okazało, że tam postawili bariery" - powiedział rozbawiony Andrzej Piaseczny, rozsiadając się w jurorskim fotelu. 

Z kolei przy okazy występu Oliwii Bieniuk piosenkarz podzielił się z uczestniczką osobistym wspomnieniem. "Oliwia dziecko, jak ja ciebie widziałem ostatnio to byłaś w wózeczku. Ja do twojej mamy 12 lat kwiaty nosiłem, ty jesteś taka do niej podobna" - wyznał Piasek.

Jan Kliment we wzruszającym wyznaniu

Jedynym z największych zaskoczeń pierwszego odcinka było zachowania Jana Klimenta. Wieloletni tancerz "Tańca z gwiazdami". który niedawno podpisał kontrakt ze stacją TVN, gdzie będzie jurorem w "Mam Talent". W programie Polsatu pozostała jednak jego żona, Lenka Klimentova. Tancerka partneruje w tańcu wokaliście zespołu Weekend, Radkowi Liszewskiemu. W pierwszym odcinku zatańczyli oni cha-chę. Zaskoczenie nastąpiło jednak dopiero po ich występie, gdy na parkiet wbiegł niespodziewanie Jan Kliment cały we łzach, by wygłosić przemówienie. 

Reklama

"Wiem, że mogę zapłacić karę. Pozdrawiam Edwarda Miszczaka. Najważniejsi są ludzie, rodzina i to, że jesteśmy razem" - powiedział wzruszony Jan Kliment.

"Ja się wychowałem na 'Tańcu z gwiazdami', teraz jestem gdzie indziej, ale chciałem Ci powiedzieć Lenka, że cię kocham" - dodał wyraźnie wzruszony

Tancerz pochodzi z Czech, jest wielokrotnym mistrzem polski. Od lat występował w "Tańcu z gwiazdami". Tańczył m.in. z Nataszą Urbańską, Edytą Górniak, Cleo, Moniką Miller, Natalią Szroeder, Beatą Tadlą oraz Joanną Mazur. Z trzema ostatnimi partnerkami wywalczył kryształową kulę. 

Jan Kliment od pięciu lat jest mężem tancerki "Tańca z gwiazdami", Lenki Klimentovej. Ostatnio wyszło na jaw, że Jan Kliment odchodzi z telewizji Polsat do TVN-u, gdzie otrzymał propozycję bycia jurorem w "Mam talent".

Czytaj także: Adam Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"? Żona przekonuje

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama