Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w czwartym odcinku? Wielkie zaskoczenie!

Czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami" wypełniony był zaskakującymi niespodziankami. Andrzej Piaseczny pojawił się na parkiecie, by zaśpiewać piosenkę "Miłość" w towarzystwie tancerzy zespołu NEXT Tomka Barańskiego. Mieliśmy okazję zobaczyć dwie taneczne bitwy pomiędzy "Włamywaczami" a "Kucharzami". Która para musiała pożegnać się z programem?

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami"

W grupie "Włamywaczy" zatańczyli Kajra, Sylwia, Oliwia, Rafał, Jacek i Michał. Grupę "Kucharzy" reprezentowali Kinga, Iza, Juras, Piotr, Jakub, Stefano, Wiktoria i Hania.

Damska część składu "Tańca z Gwiazdami" w ramach akcji "Zero waste" wystąpiła w sukienkach, które swoją premierą miały już w poprzednich edycjach show. Podczas 265 odcinków "Tańca z Gwiazdami" powstało ponad 3000 kreacji. Było zatem, w czym przebierać!

Reżyserami w 4. odcinka show byli sami widzowie. To oni zdecydowali, jaki rodzaj tańca i do jakiej piosenki zatańczą ich ulubieńcy. Czy ich wybory spodobały się samym zainteresowanym?

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Zmagania w 4. odcinku show

Tym razem na pierwszy ogień poszli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Para zatańczyła "słodką" cha chę. - Coraz więcej Sylwii, coraz więcej ciebie i za chwilę będzie bomba - skomentował występ Michał Malitowski.

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz wprowadzili w pełen wrażeń klimat, tańcząc tango. Jeszcze przed wejściem na parkiet Piotr wyznał, że to gatunek, który kompletnie mu nie leży. Czy jurorzy wychwycili niepewność w krokach serialowego gliniarza? Tutaj zdania były podzielone!

Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali skoczną i kowbojską cha chę. Czy doskoczyli do wysoko postawionej w zeszłym tygodniu poprzeczki? - Twoja cha cha była w punkt - skwitował Michał Malitowski. - Dla mnie była siła i moc - dodała Iwona Pavlović.

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski stworzyli niepowtarzalną atmosferę przez taniec, który dla obojga był nowością. Taniec współczesny w wykonaniu tej pary jurorzy ocenili bardzo wysoko.

Iza Małysz i Stefano Terrazzino zatańczyli bardzo emocjonalne tango. - Powiem to głośno i wyraźnie. To był twój najlepszy taniec - pochwalił Michał Malitowski. - Ja tego nie kupuję. Nie było ani jednego kroku, który zrobiłabyś samodzielnie - skrytykowała Iwona Pavlović.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zaprezentowali zmysłową rumbę. Jak przyznaje sama Oliwia, w ogóle nie przeszkadza jej bliskość w tańcu, co dało się zauważyć w zaprezentowanej choreografii. Było intymnie i zmysłowo. - Weszliście bardzo ładnie w klimat. Ta rumba była twoim najlepszym występem - powiedziała Iwona Pavlović. - Widzę postęp, a postęp doceniam - dodał Michał Malitowski.

Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła zaprosili do wspólnej zabawy przy dźwiękach samby. W swoim stylu, z uśmiechem na twarzy i radością w ruchach największy facet tej edycji pokazał, na co go stać! - Długo myślałem, jak określić twój taniec. Bardzo mi się podobało. A zatańczyłeś... bezpretensjonalnie - powiedział Andrzej Grabowski. - Lepiej piętę włożyć w ciasto, niż wyjść z tą sambą na miasto - podsumował Michał Malitowski.

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"?

W poniedziałkowym odcinku najmniej głosów widzów zdobyli Iza Małysz i Stefano Terrazzino, w związku z czym para musiała rozstać się z programem. "Z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo bardzo tęsknię za domem" - przyznała Izabela Małysz. 

Czytaj także: Adam Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"? Żona przekonuje

Czytaj także: Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen zaskoczeń. Jan Kliment zszokował wszystkich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje