Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

Adam Małysz w "Tańcu z Gwiazdami"? Żona przekonuje

Izabela Małysz intensywnie ćwiczy przed swoim debiutem w "Tańcu z Gwiazdami". Trenuje także wtedy, gdy opuszcza salę treningową. W domu wspiera ją w tym maż, który ćwiczy razem z żoną układy choreograficzne. Jak się okazuje, były skoczek narciarski ma w tym kierunku ogromy talent. Czy zatem wystąpi w następnej edycji programu?

Izabela Małysz intensywnie ćwiczy przed swoim debiutem w "Tańcu z Gwiazdami". Trenuje także wtedy, gdy opuszcza salę treningową. W domu wspiera ją w tym maż, który ćwiczy razem z żoną układy choreograficzne. Jak się okazuje, były skoczek narciarski ma w tym kierunku ogromy talent. Czy zatem wystąpi w następnej edycji programu?
izabela Małysz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". A jej mąż Adam? /Artur Podlewski /AKPA

Ostatnie chwile przed pierwszym występem w programie "Taniec z gwiazdami" Izabela Małysz, jak wszyscy pozostali zawodnicy, wykorzystuje na dopracowanie swojego układu tanecznego do perfekcji. W pocie czoła ćwiczy każdy gest i obrót pod okiem swojego tanecznego partnera Stefano Terrazzino, który ani na chwilę nie zwalnia tempa. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze i choć Izabela Małysz przez fanów polsatowskiego programu bardzo często wymieniana jest jako jedna z faworytek do zdobycia Kryształowej Kuli, to liczy się także zdanie jury, które ocenia technikę i odbiór artystyczny każdej pary.

Reklama

Izabela Małysz chwali męża

By jeszcze lepiej przygotować się do debiutu w programie, żona legendarnego polskiego skoczka narciarskiego trenuje także w domu, gdzie mocno wspiera ją Adam Małysz. O tym, jak wielką rolę odegrał podczas przygotowań, uczestniczka "TzG" napisała w jednym z ostatnich postów na Instagramie.

"Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w 'Tańcu z gwiazdami' będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą. A tu pierwszy trening i kolejne udowodniły mi, jaka trudna, choć zarazem piękna, jest ta pasja. Nie ukrywam, że jest mi ciężko. Każdego dnia tej wielkiej przygody wychodzę poza wiele moich stref komfortu. Ale mam osobę, na którą zawsze mogę liczyć. Która pocieszy, wesprze, ale i opieprzy w razie potrzeby. Dodaje mi skrzydeł, gdy mi ich zabraknie. I tak jest już od 24 lat naszego małżeństwa" - napisała o swoim mężu.

"Taniec z Gwiazdami": Adam Małysz w kolejnej edycji?

Jak się okazuje, Małysz w treningi żony zaangażował się tak bardzo, że nauczył się jej układu tanecznego. Nagranie tańczącego męża Izabela Małysz opublikowała w social mediach, zaznaczając, że jej mąż ma spory talent. "Mąż lepiej jakoś ogarnia 'te ręce' w Standardzie, niż ja..." - relacjonowała wyczyny Adama na parkiecie, a na koniec dodała: "Mamy kandydata do następnej edycji..!" Małysza pochwalił też Stefano Terrazino, partner taneczny Izabeli. "Adam! Bardzo dobrze!" - napisał entuzjastycznie tancerz.

Równie wiele emocji co debiut w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestników i partnerujących im tancerzy budzi występ nowego członka jury. W 12. edycji tanecznego show do Iwony Pavlovic, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego dołączył bowiem czwarty juror - Andrzej Piaseczny. Dla piosenkarza zasiadanie w jury telewizyjnego show nie jest niczym nowym, bo przez kilka lat oceniał uczestników w programach TVP "The Voice of Poland" i "The Voice of Senior". Czy równie dobrze pójdzie mu ocenianie tańca?

Przekonamy się już dzisiaj wieczorem o godz. 20.05. W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy także nową prowadzącą. Do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza dołączy Izabela Janachowska.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Izabela Małysz | Adam Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy