Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Iwona Pavlović ostro o występie Oliwii Bieniuk: "Błąd na błędzie"

Motywem przewodnim drugiego odcinka "Tańca z gwiazdami" była "miłość". Niestety nie wszyscy rozkochali w sobie jednak jurorów. Jak wypadła Oliwia Bieniuk?

Drugi odcinek programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"

Oliwia Bieniuk i Michała Bartkiewicz zatańczyli quickstepa do hitu Beyonce "Crazy in love". Jeszcze przed wyjściem na parkiet młoda celebrytka zdaradziła, że "nie ma aktualnie nikogo na oku".

"Nie przeżyłam jeszcze wielkiej miłości, jeszcze wszystko przede mną. Ale miałam epizody (...). Intymność odgrywa ważną rolę..." - powiedziała Oliwia Bieniuk jeszcze przed występem. 

Oliwia Bieniuk w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami"

Czy występ pary spodobał się jury? Iwona Pavlović nie miała dla nich litości. "Błąd na błędzie i błędem poganiał" - powiedziała ostro, przyznając Oliwii trzy punkty. 

Reklama

"Trochę się pogubiliście. Zdecydowanie wolę ciebie w tańcach latynoamerykańskich" - skomentował Michał Malitowski, łagodząc sytuację. Para otrzymała jednak w sumie zaledwie 19 punktów.

Trzecia odsłona 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już 13 września w Polsacie.

Czytaj także: "Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w 2. odcinku? Niespodzianka?

Czytaj także: "Taniec z gwiazdami" 2021: "Taniec z gwiazdami" 2021: Kinga Sawczuk o ślubie. Czy przyjęłaby pierścionek?Sawczuk o ślubie. Czy przyjęłaby pierścionek?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje