Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Premiera 30 sierpnia! [uczestnicy, godzina emisji, nowy juror]

Nowy juror, nowa prowadząca, nowi uczestnicy i zupełnie nowy dzień emisji. W poniedziałek, 30 sierpnia, rusza najbardziej roztańczone telewizyjne show w Polsce. Pierwszy odcinek 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" widzowie obejrzą o godz. 20:05 w Polsacie.

Nowy juror, nowa prowadząca, nowi uczestnicy i zupełnie nowy dzień emisji. W poniedziałek, 30 sierpnia, rusza najbardziej roztańczone telewizyjne show w Polsce. Pierwszy odcinek 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" widzowie obejrzą o godz. 20:05 w Polsacie.
Bohaterowie 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" /Polsat /materiały prasowe

"Taniec z Gwiazdami": Nowi uczestnicy


Kto zdobędzie Kryształową Kulę w rozrywkowym show telewizji Polsat?

Oto wszystkie pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Denis Urubko i Janja Lesar, Radek Liszewski i Lenka Klimentova, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Fit Oldboy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Kajra i Rafał Maserak.

Czytaj więcej:
Czego wstydzi się Sylwia Bomba?
Iza Małysz wyprowadziła się z domu
Utytułowany himalaista w "Tańcu z Gwiazdami"

Reklama

Dwukrotny zwycięzca show, który w kobietach kocha ich naturalność. Włoski temperament w połączeniu z anielską cierpliwością powoduje, że jest partnerem, o którym się po prostu marzy! Stefano Terrazzino w XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" poprowadzi w tańcu równie temperamentną góralkę, Izę Małysz. Jak tanecznie dogadają się dwa żywioły?

Skromny i nieśmiały? Bez dwóch zdań! Ale niech nikogo nie zwiedzie jego miły uśmiech! Michał Bartkiewicz, debiutujący w poprzedniej edycji show, szturmem wdarł się do show biznesu. To dzięki niemu tańcząca z nim Edyta Zając otworzyła się, odkryła swoją kobiecość i wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszła pora na Oliwię Bieniuk. Jak młodziutka modelka poradzi sobie pod skrzydłami Michała? I czego o sobie dowie się podczas intensywnych treningów i występów na parkiecie show Polsatu?

"Postrach miasta z zewnątrz, a w środku pozytywny wariat z dobrym sercem" - tak o Łukaszu "Jurasie" Jurkowskim mówi jego taneczna partnerka. Mimo młodego wieku - a jest najmłodszą wśród tancerek XII edycji, Wiktoria Omyła doskonale dogaduje się ze swoim nowym uczniem. Mistrzyni Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzyni Świata w tej samej kategorii potrafi okiełznać nawet najbardziej wymagające temperamenty.

Tylko ona może dorównać mu energią i charakterem. Razem tworzą mieszankę wybuchową, a ich występy z pewnością będą prawdziwym i niepowtarzalnym show! Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak - prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 25. polskich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pokażą, na co ich stać!

Jacek Jeschke, najbardziej utytułowany polski tancerz, który poprowadził Anię Kaczmarczyk w V edycji show do zwycięstwa, swoim tanecznym partnerkom w programie chce zaszczepić miłość do tańca i pokazać, że na parkiecie można się świetnie bawić. W przypadku Sylwii Bomby to zadanie nie powinno być szczególnie trudne - Sylwia uwielbia się wygłupiać, co pokazuje na swoich treningach tanecznych. Czy poczucie humoru to tajna broń tej pary?

Najskromniejszy uczestnik tej edycji, który na treningi przychodzi godzinę wcześniej. Denis Urubko do tej pory wsławił się samotnymi wspinaczkami. Przed nim ogromne wyzwanie - zdecydowanie większe niż wspinanie się na wielotysięczniki. Czy pozwoli poprowadzić się w tańcu? Jego nauczycielka, Janja Lesar, laureatka X edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ma swoje sposoby. Treningi zaczyna od... rozmowy. Bo nic tak nie łączy ludzi jak dialog!

Ona wie, jak odnieść sukces w sieci, on jest specjalistą od tańców latynoamerykańskich. Jak sami twierdzą, zdecydowanie więcej ich łączy niż dzieli. Kinga Sawczuk z całkowitym zaufaniem oddała się w ręce debiutującego w programie przystojnego Jakuba Lipowskiego. I nic dziwnego - do największych sukcesów tancerza należy wielokrotne mistrzostwo Polski  i vice mistrzostwo Świata. Szkolił swój warsztat u najlepszych trenerów na całym świecie. Teraz kolejne wyzwanie - występy przed kilkumilionową publicznością w Polsacie!

Kilka tygodni wspólnego trenowania zaowocowało już tym, że Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, zaczął mówić z... czeskim akcentem! Nic dziwnego, jego taneczną instruktorką jest urocza Lenka Klimentova. Czy podobny, silny wpływ popularna Czeszka będzie miała na umiejętności taneczne Radka? Jak przyznaje sam wokalista, taniec w parze to prawdziwe wyzwanie...

Choć znamy go z roli twardego policjanta w serialu "Gliniarze", to człowiek o złotym sercu, który nie skrzywdziłby muchy. Co innego można powiedzieć o tanecznej partnerce Piotra Mroza. Hania Żudziewicz, kobieta o twarzy anioła, na parkiecie rządzi. Dzięki talentowi i ognistemu temperamentowi ma na swoim koncie wiele nagród - w tym także wygraną w VI edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To także najbardziej utytułowana polska tancerka, która po raz kolejny będzie konkurować ze swoim życiowym i tanecznym partnerem - Jackiem Jeschke!

Ona - krucha i eteryczna, on - siłacz o mocy mięśni, która zawstydziłaby niejednego młodzieńca. Łączy ich to, że swoimi pasjami chcą zarażać innych, motywować do działania i udowadniać, że wszystko jest możliwe! Razem tworzą niepowtarzalną mieszankę. Najstarszy uczestnik tej edycji, 67-letni Fit Old Boy, czyli Wojciech Węcławowicz, nabierze tanecznej ogłady pod bacznym okiem Pauliny Biernat, która obok tańca zajmuje się także coachingiem.

Czytaj więcej:
Czego boi się Oliwia Bieniuk?
Nowa prowadząca w "Tańcu z Gwiazdami"
Sławomir wpadnie na trening Kajry?

"Taniec z Gwiazdami": "Piasek" w jury

Taneczne popisy oceniać będzie jury w składzie, jakiego jeszcze nie było! Znany i lubiany skład sędziowski zasili Andrzej "Piasek" Piaseczny. Udział wokalisty w show nie jest przypadkowy - to absolutny fan wersji polskiej i brytyjskiej programu, który teraz będzie miał okazję przyjrzeć się od kulis tanecznym popisom polskich gwiazd.

Widzowie Polsatu ponownie spotkają się z ostrą jak brzytwa Iwoną Pavlović, widzącą każde niedociągnięcia; znanym z niewyparzonego języka Michałem Malitowskim, przed którym nie ukryją się żadne pomyłki; oraz aktorem Andrzejem Grabowskim, widzącym w uczestnikach show wyłącznie ich mocne strony.

"Taniec z Gwiazdami": Nowa prowadząca

Na tym nie koniec nowości - niezawodny duet prowadzących Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza wzbogaci specjalistka od tańców latynoamerykańskich Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna i influencerka.

"Taniec z Gwiazdami": Kiedy emisja?

W tym sezonie z bohaterami programu widzowie będą spotykać się w poniedziałki, a nie jak to było do tej pory w piątki!

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" debiutuje 30 sierpnia o godz. 20:05 w telewizji Polsat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy