Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Czego wstydzi się Sylwia Bomba?

Mówi to, co myśli, a w social mediach chętnie dzieli się swoimi refleksjami. Do tego to energetyczna, prawdziwa bomba o bardzo apetycznej aparycji! Choć wydawać by się mogło, że Sylwia Bomba, uczestniczka XII edycji "Dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami", niczego się nie wstydzi, okazuje się, że pewne aspekty show Polsatu przyprawiają ją o gęsią skórkę...

Sylwia Bomba podczas treningów przed debiutem w "Tańcu z Gwiazdami"

Na pierwszy rzut oka kobieta-wulkan, po bliższym poznaniu okazuje się nieśmiała i zdystansowana. Tak określił Sylwię Bombę jej taneczny partner, Jacek Jeschke, który z pewnością wie, co mówi. Ostatnie tygodnie popularna influencerka i przystojny tancerz spędzają razem na sali treningowej, przygotowując się do udziału w show. Do premiery na antenie Polsatu został niecały tydzień.

Sylwia Bomba: Bez namiętności w tańcu

"Sylwia do tej pory nie potrafi mi spojrzeć w oczy, więc póki co nie ma mowy o namiętności w tańcu"- zdradza Jacek Jeschke w rozmowie z "Faktem". "Prawda jest taka, że jestem bardzo nieśmiała. Niewiele osób o tym wie. Jacek także był zaskoczony - komentuje Sylwia. - Na pewno będzie to dla mnie - jeżeli chodzi o taniec - największy problem, aby tę nieśmiałość przezwyciężyć" - dodaje.

Reklama

Jednak nie tylko ognistej rumby czy seksownego tanga boi się influencerka. Jest przerażona także tym, że na parkiecie tanecznego show występować będzie w skąpych sukienkach typowych dla tańców latynoamerykańskich. Dlatego na razie najpewniej czuje się w standardzie.

Jej trener i tancerz chwali ją za piękną "ramę", będącą postrachem gwiazd z poprzednich edycji show. Przepis Sylwii na idealną ramę jest prosty - na rozgrzewce trzyma w każdej dłoni po... krześle. Zdaniem gwiazdy, to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni ramion.

"Dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami" jesienią w Telewizji Polsat w poniedziałki o godz. 20:05!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Taniec z Gwiazdami 12

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje