Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Apeluje o pomoc. Pożar strawił niemal wszystko!

Joanna Wielgosz udostępniła na Instagramie serię wpisów, w których prosi o pomoc. W internetowych relacjach narzeczona Kamila z programu "Rolnik szuka żony" wspomniała m.in. o niszczycielskiej sile pożaru...

Kamil i Joanna - bohaterowie 8. edycji programu "Rolnik szuka żony"

Joanna i Kamil to para, którą połączył program "Rolnik szuka żony"! Bohaterem 8. edycji był 23-letni Kamil, który nie ukrywał, że szuka "tej jedynej". Na jego zgłoszenie odpowiedziała Joanna, a ich miłość rozkwitała przed kamerami. W finale show TVP rolnik poprosił nawet ukochaną o rękę i został przyjęty!

"Rolnik szuka żony": Kamil i Joanna zaręczeni

Zarówno Joasia, jak i Kamil dzięki udziałowi w programie zyskali sporą grupę fanów, a ci chętnie sprawdzają, co słychać na internetowych profilach narzeczonych. W ostatnim czasie Joanna Wielgosz postanowiła zaangażować się w pomoc potrzebującym, publikując na Instagramie apel skierowany do innych użytkowników sieci.

Reklama

kazało się, że rodzina przyjaciółki Asi znalazła się w bardzo trudnej sytuacji - ich warsztat samochodowy, który był głównym źródłem dochodu, strawił pożar! W Internecie trwa zbiórka pieniędzy na odbudowanie miejsca pracy, a do pomocy zachęciła sama uczestniczka show.

"Rolnik szuka żony": Apeluje o pomoc dla bliskich

Joanna opublikowała na InstaStory serię wpisów zawierających opis sytuacji, a także link do wspomnianej zbiórki.

"Uwaga! Jak wiecie, staram się pomagać innym. Niestety największy ból jest w momencie, kiedy pomocy potrzebują Twoi bliscy..." - rozpoczęła.

W dalszych słowach narzeczona Kamila wspomniała o tragicznym w skutkach pożarze.

"Rodzicom mojej koleżanki spłonął warsztat wulkanizacyjny... Był on głównym źródłem dochodu. Wierzę w wasze dobre serduszka! Pomóżmy rodzinie przed świętami! Każda złotówka ma tutaj znaczenie!! Bardzo wszystkim dziękuję!!" - napisała Joanna Wielgosz.

Jej wpis udostępnił m.in. Adam Dzieżyc - inny uczestnik 8. edycji show "Rolnik szuka żony".

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy. Teraz przeprasza!

Była ikoną rewolucji seksualnej. Jej córka to znana aktorka

Zmarł zaledwie trzy miesiące po ślubie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje