Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kontrowersje wokół nowego sezonu show!

"Rolnik szuka żony 8" jeszcze nie wystartował, a już wzbudził niemałe emocje! Wszystko za sprawą zapowiedzi tzw. odcinka zerowego, w którym kandydaci przedstawią swoje "wizytówki". Zwiastun nowego "Rolnika" już trafił do sieci i zwrócił uwagę czujnych internautów - w show pojawi się bowiem... jeden z wcześniejszych uczestników!

Marta Manowska

"Rolnik szuka żony" cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Show z Martą Manowską w roli prowadzącej doczekało się już 7. sezonów, a niebawem pojawi się jego kolejna odsłona.

Zanim jednak nowi bohaterowie na dobre rozgoszczą się w ramówce TVP, widzowie zobaczą tzw. odcinek zerowy. Jest to specjalne wydanie programu, w którym kandydaci i kandydatki przedstawiają swoją krótką historię, zachęcając do kontaktu. Po emisji następuje kilkumiesięczna przerwa, podczas której do rolników i rolniczek napływają listy od zainteresowanych osób, a następnie produkcja zaprasza do dalszego udziału tych, którzy otrzymali największą liczbę odpowiedzi.

Reklama

"Rolnik szuka żony 8" z odcinkiem "zerowym" pojawi się na telewizyjnych ekranach w Wielkanoc, a w internecie znaleźć można jego zwiastun. To właśnie krótka zapowiedź wzbudziła sporo emocji wśród fanów formatu, gdyż niektórzy dostrzegli w nim... znajomą twarz. W zwiastunie "Rolnika" pojawił się bowiem Emil - mężczyzna, który w minionej edycji był jednym z kandydatów Magdaleny Bator.

W poprzednim sezonie programu: "Rolnik szuka żony" Magda zaprosiła na pierwsze rozmowy kilku panów, wśród których był właśnie wspomniany Emil. Mężczyzna nie zakwalifikował się jednak do kolejnego etapu, gdyż Magda wytypowała trzech innych uczestników.

Obecność Emila w zwiastunie nowego sezonu "Rolnika" mocno zdziwiła niektórych internautów, którzy wyrazili swoje zaskoczenie także pod postem udostępnionym przez Martę Manowską: "Super, jeden z nich był kandydatem u Magdy, a teraz nagle sam jest uczestnikiem... Boże, czemu wszystko musi być reżyserowane i z tak ściemą?".

Na te słowa nie pozostała obojętna gospodyni show, która postanowiła udzielić odpowiedzi. "Proszę poczekać, aż pani zobaczy z tą 'ściemą', pozdrawiam" - odparła Manowska, dodając w innym miejscu: "I nie rozumie pani, że ktoś, kto napisał list do wymarzonej osoby i nie został wybrany, może zamarzyć, poszukać szczęścia w programie jako bohater, a nie kandydat? Może warto posłuchać i poznać jego intencje, zanim się oceni?".


Jak widać, "Rolnik szuka żony 8" jeszcze się nie zaczął, a już jest szeroko komentowany! Emisja zerowego odcinka już w Wielkanoc o godz. 17:30 w TVP 1. 

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje