Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamil oświadczył się Asi! "Dziękuję, że jesteś"

To były już drugie zaręczyny w tej edycji programu "Rolnik szuka żony". W finałowym odcinku Kamil oświadczył się Asi. Dziewczyna była zaskoczona, ale oczywiście powiedziała "tak".

"Rolnik szuka żony": Asia w objeciach Kamila (screen z 12. odcinka)

W ósmej edycji programu widzowie mieli okazję bliżej poznać życie Kamili, Elżbiety, Krzysztofa, Stanisława i Kamila. Wszyscy pojawili się na tradycyjnym, finałowym spotkaniu w Kazimierzu Dolnym.

Oświadczyny Kamila

Na spotkanie z Kamilem stawiły się wszystkie kandydatki - Asia, Justyna i Iza. Okazało się, że Asia zamieszkała z Kamilem. Para ma poważne plany na przyszłość.

"Moje życie w ciągu sześciu miesięcy zmieniło się o 180 stopni" - wyznał Kamil. "Mieszkamy razem, uczymy się żyć razem. Jest dobrze. Celem było znalezienie miłości i to się udało" - dodał.

Reklama

"Nie żałuję, że musiałam rzucić pracę i przenieść się do Kamila. Ktoś o mnie dba. Jak obiecałam, wożę mu na pole obiadki" - oświadczyła z uśmiechem Asia.

Zapewne nie przeczuwała, co za chwilę się wydarzy. Kamil padł na kolana i oświadczył się swej ukochanej. "Dziękuję, że jesteś" - powiedział rolnik. "Nie przeczuwałam. Jestem szczęśliwa" - wyznała ze łzami w oczach szczęśliwa Asia, która oczywiście powiedziała "tak".

Potem szczęśliwi narzeczeni zadzwonili do swoich rodziców, aby oznajmić im szczęśliwą nowinę.

Historia Asi i Kamila

Przypomnijmy, że Kamil zaprosił do swego domu Justynę, Asię i Izę. Faworytka rolnika była Justyna, ale ona jako pierwsza zrezygnowała z udziału w programie i opuściła jego dom. "Zasługujesz na kogoś lepszego. Podobasz mi się, ale nie chcę ci marnować czasu. Mamy inne priorytety" - powiedziała szczerze.

Potem Kamil na randkę zaprosił Asię i powiedział wprost, że to właśnie ją chce bliżej poznać. "Skupiam na tobie swoją uwagę. Jesteś fajną dziewczyną. Widzę, że jesteś we mnie wpatrzona" - oświadczył. Asia była zachwycona tą deklaracją. "Jestem zauroczona i myślę, że mam chłopaka. Jestem szczęśliwa" - przyznała przed kamerami.

Kamil podziękował Izie za udział w programie. Kiedy oznajmił jej swoją decyzję, 22-latka nie mogła powstrzymać łez.

Od tej pory młody rolnik rozwijał swój związek z Asią. "Postanowiliśmy wszystko postawić na jedną kartę. Płyniemy we wspólną przyszłość" - mówił. "Może życie się bardzo zmieniło. To jest moja pokrewna dusza. Przy nim czuję się bezpieczna" - dodawała dziewczyna.

"Myślę, że jesteśmy zakochani w sobie. Traktujemy się z Asią serio. Planujemy wspólne życie" - powiedział na randce Kamil. "Kamil jest opiekuńczy, czuły. Wiem, że mnie kocha. Jak będzie trzeba, to pójdę za nim w ogień" - dodała Asia.

Zaręczyny, które miały miejsce na oczach milionów widzów, były ukoronowaniem ich miłości. Życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje