Reklama

Oscary 2008

Wysyp serialowych ślubów

"Nie opuszczę cię aż do śmierci" - te słowa mają paść już wkrótce aż w trzech polskich serialach... Nadchodzi wiosna, a wraz z nią wśród scenarzystów pojawia się chęć do wysyłania swoich bohaterów przed ołtarz.

Tak więc na ślub zdecydowali się bohaterowie seriali: "Tylko miłość", "Barwy szczęścia" i "Egzamin z życia".

Reklama

Oczywiście nie wszystko pójdzie tak gładko jak powinno, trochę serialowych zawirowań nie zaszkodzi...

Przypadek Kożuchowskiej...

Poważną życiową decyzję postanowi podjąć Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Tylko miłość". Nie będzie jednak do końca pewna swojej decyzji. Przecież jeszcze niedawno swoją przyszłość planowała z architektem Rafałem Roznerem (Bartek Świderski).

Jej wątpliwości powiększy incydent z kurierską przesyłką... Przesyłkę o kłopotliwej zawartości wyśle Sylwia (Urszula Grabowska). Możemy zatem spodziewać się sporych emocji i niezłej intrygi.

Barwy szczęścia?

Również bohaterowie tego serialu zdecydują się na ślub. Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) zdecydują się na skromną ceremonię cywilną, jednak scenarzyści nie zapomną sprawić, aby widzowie musieli się troszkę podenerwować.

Co prawda panna młoda nie ma zamiaru uciekać w ostatniej chwili, ale jej rodzice będą mieć kłopot z dotarciem na ceremonię.

Zaskakujący finał z Damięckim

Do XVII-wiecznego kościółka pod Warszawą wybiorą się za to Tatiana (Magdalena Turczeniewicz) i Michał (Mateusz Damięcki). Razem przeszli już przez wiele perypetii, nie będą mieli łatwo także na swoim ślubie!

Aktorka sama wybrała swoją suknię ślubną i podczas zdjęć na planie przyznawała, że udzielają jej się emocje związane z tak ważnym dniem.

Na początku wszystko będzie wyglądało na typową uroczystość, jednak finał tego serialowego ślubu zaskoczy widzów...

Dziennik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ślub | bohaterowie | Aż do śmierci