Reklama

Oscary 2008

Potocka w "Barwach szczęścia"

Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serialu Jolę, żonę Zenka.

- Na sukces nie ma recepty. Na szczęście nie ma recepty, na udane związki nie ma recepty, na grypę nie ma recepty - mówi Małgorzata Potocka. -Ale na pewno bardziej będzie nam się wiodło, jeżeli będziemy wierzyć w siebie i robić rzeczy, które kochamy, a nie tylko te, które przynoszą nam pieniądze!

Reklama

Sama przed kamerami zadebiutowała już jako sześciolatka - w "Awanturze o Basię". W ostatnich latach była nie tylko aktorką, ale także reżyserką i producentką. Do tego wychowała dwie wspaniałe córki: Weronikę (z małżeństwa z Grzegorzem Ciechowskim) i Matyldę. Ale na pytanie, czy czuje się spełniona, odpowiada ze śmiechem:

- Nie mogę się tak czuć, bo wtedy wypadałoby się już powiesić? Mam nadzieję, że ciągle jest wszystko przede mną!

Teraz przed gwiazdą kolejne wyzwanie: rola w serialu "Barwy szczęścia". Czy widzowie polubią jej bohaterkę - mimo, że w przeszłości zraniła nie tylko Zenka, ale i córkę? Odpowiedź już wkrótce...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Potocka | Potocka