Reklama

Oscary 2008

Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serialu "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

Całej sprawie dodaje pikanterii fakt, że producenci i scenarzystka "M jak Miłość", Ilona Łepkowska, nie wiedzieli, że Kożuchowska zamierza zagrać w nowym serialu.

Reklama

Teraz głowią się, co z tym fantem zrobić: z jednej strony do tej pory zabraniali "swoim" aktorom występowania w innych serialach, z drugiej jednak strony dzięki "M jak Miłość" Kożuchowska ugruntowała swoja popularność i obecnie jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Jej odejście z serialu mogłoby negatywnie wpłynąć na oglądalność. Tym bardziej, że producenci i tak borykają się z innymi problemami związanymi z obsadą.

Niedawno zmarł Mariusz Sabiniewicz, który grał Norberta. Z zamiarem odejścia z serialu nosiła się też Dominika Ostałowska (sędzia Marta). Z kolei Dominika Figurska zaszła w kolejną ciążę i również na jakiś czas zniknęła z planu, podobnie jak jej serialowa matka - Ewa Wencel, która gra w serialu "Mamuśki". Producenci starają się wprowadzić do serialu nowe postaci, które spodobałyby się widzom.

MWMedia

Reklama