Reklama

Najlepsze dokumenty

Reklama

"Oszust z Tindera": Netflix opublikował zwiastun

"Oszust z Tindera" to nowa produkcja dokumentalna Netflixa. Jej bohaterki to kobiety, które zostały oszukane przez naciągacza grasującego na tym popularnym portalu randkowym i postanowiły się na nim zemścić. "Na Tinderze znajdziesz wszystko. Jedno przesunięcie palcem może zmienić twoje życie" - słyszymy w pierwszych słowach zwiastuna.

"Oszust z Tindera"

Temat niebezpieczeństw, na jakie wystawieni są użytkownicy Internetu, nie jest niczym obcym dla twórców dokumentalnego "Oszusta z Tindera". Jego reżyserka, Felicity Morris, wyprodukowała wcześniej dokumentalny serial Netfliksa "Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę", w którym opowiedziała historię śledztwa internetowych detektywów. Wzburzyły ich publikowane anonimowo w Internecie nagrania, na których ktoś torturował koty.

"Oszust z Tindera": Fabuła i zwiastun

Tym razem na celowniku Morris znalazł się popularny portal randkowy. W "Oszuście z Tindera" opowiada historię naciągacza przedstawiającego się jako Simon. Wabił on swoje ofiary wizją ekskluzywnego życia. "Był bystry, zabawny i spontaniczny. (...) Zapytał, czy chcę się przelecieć prywatnym odrzutowcem" - opowiadają kobiety, które spotkały Simona na swojej drodze. I powierzyły mu swoje oszczędności sięgające dziesiątek tysięcy dolarów.

Reklama

Jedna z oszukanych przez niego kobiet opowiedziała już wcześniej swoją historię w wywiadzie dla stacji "ABC News". To 32-letnia Norweżka Cecilie Fjellhoy, której mężczyzna przedstawił się jako izraelski milioner podpisujący się przydomkiem "Książę Diamentów". Twierdził, że wykonywana przez niego praca wiąże się z licznymi podróżami po całym świecie. Z tego powodu utrzymywali swój związek na odległość.

W jaki sposób udało się zatrzymać przestępcę? Odpowiedź przyniesie serial "Oszust z Tindera", który będzie miał premierę na Netfliksie w środę 2 lutego. 

Zobacz również:

Gwiazda filmów porno w szpitalu. Cierpi na rzadką chorobę

Jazda bez trzymanki? To najbardziej szalony film roku!

Znany pisarz znieważył prezydenta RP? Jest wyrok sądu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oszust z Tindera | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama