Reklama

Depp kontra Heard

Reklama

Amber Heard znów uderza w Johnny'ego Deppa?

Amber Heard przeprowadziła się jakiś czas temu na Majorkę, gdzie funkcjonuje pod fałszywym nazwiskiem. Co ciekawe, jej nowa tożsamość godzi w... Johnny'ego Deppa.

Amber Heard przeprowadziła się jakiś czas temu na Majorkę, gdzie funkcjonuje pod fałszywym nazwiskiem. Co ciekawe, jej nowa tożsamość godzi w... Johnny'ego Deppa.
Niegdyś kochankowie, obecnie śmiertelni wrogowie /George Pimentel/WireImage /Getty Images

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Amber Heard oraz jej były mąż Johnny Depp byli na ustach całego świata. Wszystko przez głośną batalię sądową nazywaną "procesem dekady". Depp pozwał swoją ex o zniesławienie, a sąd przyznał mu rację. Z powodu przegranej Amber ma wypłacić aktorowi ok. 10 mln dolarów odszkodowania. 

Reklama

W Internecie szybko pojawiły się plotki o tym, że kobieta nie dysponuje taką kwotą. Nawet Elaine Charlson Bredehoft - adwokatka, która reprezentowała ją w sądzie, przyznała, że jej klientka "nie jest w stanie" zapłacić byłemu mężowi takiej kwoty.

Heard niedawno postanowiła sprzedać swój dom w Los Angeles. Przyłapano ją również na zakupach w tanich sieciówkach. To tylko podsyciło pogłoski o jej bankructwie. Sama aktorka nie skomentowała swojej sytuacji finansowej.


Amber Heard na Majorce. Szydzi z Johnny'ego Deppa?

Po przegranym procesie Amber Heard wydała specjalne oświadczenie. Zapowiedziała, że skupi się teraz na  byciu "mamą na pełen etat". Przez kilka tygodni aktorka mieszkała w Yucca Valley na kalifornijskiej pustyni Mojave.

Jakiś czas temu opuściła jednak Stany Zjednoczone i zamieszkała Majorce. Paparazzi przyłapali Heard, jak bawiła się ze swoją córką na jednym z placów zabaw. Aktorka podobno rozpoczęła nowe życie ze swoją partnerką, Bianką Butti, i ich roczną córką, Oonagh Paige.

Co ciekawe, Heard mieszka na hiszpańskiej wyspie pod fałszywym nazwiskiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nowa tożsamość prawdopodobnie godzi w... Johnny'ego Deppa.

Heard funkcjonuje bowiem na Majorce jako Martha Jane Cannary. Historycznie ta postać była amerykańską rewolwerowiec, która żyła na przełomie XIX i XX w. i była znana jako "Indian slayer" czyli "pogromczyni Indian".

Tymczasem nie jest tajemnicą, że Johnny Depp ma właśnie indiańskie korzenie. Jest z nich zresztą bardzo dumny. Czyżby więc w ten sposób celebrytka chciała mu po raz kolejny dopiec...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy