Ucho Prezesa

Reklama

"Ucho Prezesa": Kogo zagra Andrzej Seweryn?

W pierwszym odcinku nowej serii "Ucha Prezesa" w jednej w ról pojawi się wybitny polski aktor Andrzej Seweryn. W kogo się wcieli?

W pierwszym odcinku nowej serii "Ucha Prezesa" w jednej w ról pojawi się wybitny polski aktor Andrzej Seweryn. W kogo się wcieli?
Andrzej Seweryn zagra w serialu "Ucho Prezesa" ministra Jarosława Gowina /AKPA

Nowogrodzka przestanie świecić pustkami już 7 września, z urlopu wróci bowiem Prezes. Czy prezydent wejdzie w końcu do jego gabinetu? Czy w serialu "Ucho Prezesa" pojawią się nowi, wcześniej niewidziani ministrowie obecnego rządu?

"Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia" - powiedział w rozmowie z "Presserwisem" współtwórca serialu, Mikołaj Cieślak.

Bardziej rozmowny był Robert Górski, odtwórca tytułowej roli Prezesa, który w rozmowie z "Rzeczpospolitą" potwierdził, że w serialu pojawi się... Andrzej Seweryn.

Reklama

"Zagra Gowina [Jarosław Gowin to w rządzie PiS Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - red.]. Mamy wiele zgłoszeń od aktorów - wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci" - powiedział Górski.

W drugim sezonie "Ucha Prezesa" pojawią się nowi aktorzy, zmieni się też nieco formuła serialu.

"Szykujemy zmianę formuły serialu. Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje. Ponadto pojawi się kilka nowych postaci związanych między innymi z sądami. Adrian oczywiście pozostanie" - zdradził Cieślak.

Drugi sezon satyrycznego serialu "Ucho Prezesa" zadebiutuje 7 września na antenie płatnego serwisu Showmax (Youtube - 11 września). Premierowy odcinek emitowany będzie w każdy czwartek, a z kilkudniowym opóźnieniem można go będzie zobaczyć na YouTubie. Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Ucha Prezesa" zatytułowany będzie  "Twarze, maski, mordy".

"Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?" - brzmi zapowiedź odcinka.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy