Telekamery "Tele Tygodnia 2009"

Reklama

Telekamera dla "Mam talent!"

"Mam talent" najpopularniejszym programem rozrywkowym. Show TVN pokonał m.in. "jak Oni śpiewają" i "Tak to leciało" zdobywając 202 661 głosów czytelników "Tele Tygodnia".

Program ustanowił rekord wśrod wszystkich nominowanych i otrzymał najwięcej głosów ponad 202 000.

- Trochę się spodziewaliśmy, bo ten program jest dużym hitem, zresztą nie tylko w Polsce, bo on na całym świecie robi duże wrażenie na widzach - powiedziała nam tuż po odebraniu nagrody Katarzyna Szałańska. - W niektórych krajach jest już trzecia edycja, a my się przymierzamy dopiero do drugiej i myślę, że był nam potrzebny ten sukces, bo to jeszcze potwierdza, że ten program jest dla widzów ciekawy, że lubią oglądać występy tych utalentowanych uczestników. Myślę, że on jest niezwykły, bo to nie chodzi tylko o to, co Ci ludzie potrafią, ale też jakimi są osobowościami.

Reklama

Pochwaliła też Agnieszkę Chylińska oraz prowadzących program.

- Myślę, że tutaj, w Telekamerach zabrakło nam nominacji dla osobowości telewizyjnej, bo wydaje nam się, że Agnieszka Chylińska okazała się w zeszłym roku osobowością telewizyjną. To, że jest świetna wokalistką wiedzieliśmy wcześniej, natomiast to, że przy okazji okazało się, że jest też osobowością, potrafi pokazywać swoje emocje i niezwykle inteligentnie ocenia występy, to było bardzo ciekawe. No i drugie nasze odkrycie to są prowadzący, czyli Marcin Prokop i Szymon Hołownia, fantastycznie się uzupełniający. Szymon Hołownia, który wydaje się człowiekiem takim trochę outsiderem, a tu potrafi być też w rozrywce.

- Ja ostatnio często bywam na siłowni i on wydaje się być dość lekki, ale w gruncie rzeczy jest solidny. Nawet w czasach kryzysy twórcy statuetki nie poskąpili kruszca, więc chwała im za to. Kawał solidnej nagrody. Gratuluję! - powiedział Marcin Prokop.

W tym roku o Telekamerę w tej kategorii walczyły także programy: "Fabryka gwiazd", "jak Oni śpiewają", "Mam talent!", "Tak to leciało", "Gwiazdy tańczą na lodzie".

"

"

Zobacz naszą relację z rozdania Telekamer 2009!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: talenty | talent | Tak to leciało! | Jak oni śpiewają | telekamera | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy