Telekamery "Tele Tygodnia 2009"

Reklama

Jak bawią się gwiazdy Telekamer?

Po zakończeniu gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2009 goście zgromadzeni w Teatrze Polskim przenieśli się na bankiet. Wszyscy laureaci świetnie się bawili. - Tomasz Karolak tańczył z Telekamerą, Marta Żmuda Trzebiatowska cały czas nie mogła ukryć wzruszenia, a Piotr Kupicha z zespołu Feel zawzięcie dyskutował z Edwardem Miszczakiem.

Tomasz Karolak tak się ucieszył z nagrody dla najlepszego aktora, że na bankiecie tańczył ze swoją... Telekamerą.

Z kolei Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, długo dyskutował z Piotrem Kupichą. Czy tylko gratulował liderowi zespołu Feel, czy też może próbował go namówić do udziału w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami"? A może dawał mu rady, jak radzić sobie... z mediami?

"

"

Członkowie ekipy serialu "Ranczo" świętowali zdobycie dwóch Telekamer. Pierwszą otrzymali w kategorii "serial komediowy". Drugą - Super Telekamerę - przyznali im widzowie w głosowaniu esemesowym. Aktorzy i realizatorzy bawili się znakomicie.

Reklama

Z kolei Anna Guzik, choć nie zdobyła Telekamery, przepięknie prezentowała się w niebieskiej sukience. Mężczyźni wzroku nie mogli od niej oderwać - aktorka w ciągu kilku tygodni zeszczuplała około 10 kilogramów. Takiej figury ukryć się nie da...

Równie urzekająco wyglądała Magdalena Schejbal, która już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka świętowała sukces serialu "Kryminalni", nagrodzonego specjalną Złotą Telekamerę.

Na bankiecie pojawiła się także Edyta Zając, która spodziewa się dziecka z Cezarym Pazurą. Aktor na krok nie odstępował swojej ukochanej.

Inna znana para, której za kilka miesięcy powiększy się rodzina, czyli Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, choć była na gali w Teatrze Polskim, na bankiet już nie przyszła.

Za to świetnie bawiła się ekipa serialu "Barwy szczęścia" - nagrodzona Telekamerą w kategorii "serial obyczajowy". Katarzyna Zielińska, jedna z bohaterek serialu, w oszałamiającej kreacji wprost kipiała energią i radością. Tadeusz Lampka, producent "Barw szczęścia" zdradził, że nic nie jadł od rana, bo tak się denerwował...

Emocje nie opuszczały także Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która niezwykle wzruszonej i zaskoczonej nagrodą dla najlepszej aktorki. Jej partner Adam Król podczas rozmowy z Pawłem Małaszyńskim przyznał, że oboje z Martą nie spodziewali się, że to właśnie ona zdobędzie Telekamerę. To wyznanie Małaszyński skwitował uśmiechem, mówiąc: "A nie mówiłem!".

Goście na bankiecie bawili się do białego rana!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy