Taniec z Gwiazdami - jesień 2021
Reklama

"Taniec z Gwiazdami". Rafał Maserak miał wypadek. Zderzył się z łosiem

Rafał Maserak miał wypadek. Z opublikowanej w sieci relacji wynika, że samochód finalisty "Tańca z Gwiazdami" zderzył się z łosiem. Tancerz, który w ubiegłym roku został ojcem, miał podróżować z najbliższą rodziną.

Rafał Maserak miał wypadek. Z opublikowanej w sieci relacji wynika, że samochód finalisty "Tańca z Gwiazdami" zderzył się z łosiem. Tancerz, który w ubiegłym roku został ojcem, miał podróżować z najbliższą rodziną.
Rafał Maserak /Jarosław Antoniak /MWMedia

Rafał Maserak to jedna z największych gwiazd show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tancerz swoją popularnością zdaje się przewyższać nawet niektórych zapraszanych do programu celebrytów. W telewizji tańczy od 2005 roku. Wystąpił w większości sezonów "Tańca z gwiazdami" i dwukrotnie sięgał po kryształową kulę - jeszcze gdy program gościł na antenie TVN - partnerując Annie Musze i Julii Kamińskiej. W zakończonej niedawno edycji wraz z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz także był bliski wygranej, jednak ostatecznie para musiała ustąpić Piotrowi Mrozowi i Hannie Żudziewicz.

Reklama

Rafał Maserak: Zderzenie z łosiem

W trakcie trwania "Tańca z Gwiazdami" Rafał Maserak spędzał ze swoją programową partnerką długie godziny na sali treningowej. Po finale tanecznego show Polsatu najwyraźniej postanowił wynagrodzić rodzinie ostatnie tygodnie, w których pochłonęła go praca. Tancerz, który ze swoją partnerką Małgorzatą Lis w ubiegłym roku doczekał się syna Leonarda, wyruszył na urlop. Pech chciał, że w drodze na zasłużony odpoczynek jego samochód uczestniczył w groźnym zdarzeniu na drodze.

Rafał Maserak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał wypadek. Jak wynika z zamieszczonej w sieci relacji, do niebezpiecznego zdarzenia doszło, gdy tancerz jechał z rodziną na urlop. Samochód gwiazdora "Tańca z Gwiazdami" najprawdopodobniej zderzył się z łosiem. Maserak udostępnił na Instagramie nagranie, na którym widać m. in. lawetę. Od razu uspokoił fanów - ani on, ani nikt z jego bliskich nie ucierpiał.

"A miało być tak pięknie. Miał być odpoczynek, a tu niestety łoś pokrzyżował plany. Na szczęście nic nam się nie stało!" - wyznał tancerz.

Czytaj więcej:

"Pierwsza miłość": Kim jest nowa partnerka Rafała Maseraka?

Rafał Maserak: Jakim będzie tatą?

Rafał Maserak: Miałem dylemat: piłka czy czy taniec?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maserak | Taniec z gwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy