Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto wygrał wielki finał?

"Taniec z Gwiazdami" znów rozpalił emocje widzów. Finał 12. edycji tanecznego show Polsatu właśnie przeszedł do historii. W poniedziałkowy wieczór towarzyszyły nam ogromne wzruszenia! Na ten moment czekaliśmy dziewięć długich tygodni!

"Taniec z Gwiazdami" znów rozpalił emocje widzów. Finał 12. edycji tanecznego show Polsatu właśnie przeszedł do historii. W poniedziałkowy wieczór towarzyszyły nam ogromne wzruszenia! Na ten moment czekaliśmy dziewięć długich tygodni!
Rafał Maserak i Kajra w finale walczyli o zwycięstwo z Piotrem Mrozem i Hanną Żudziewicz /WBF /Polsat

Ogniste tango argentino w wykonaniu tancerek i tancerzy show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" uroczyście otworzyło finał 12. edycji programu.

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto wygrał?

Następnie byliśmy świadkami zaciętej i bardzo wyrównanej tanecznej bitwy pomiędzy Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz i Rafałem Maserakiem oraz Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz.

W finałowym odcinku pary zaprezentowały aż 3 tańce. Mieliśmy okazję podziwiać tango, cha cha cha, jive'a, taniec współczesny czy wzbudzający najwięcej emocji freestyle.

Reklama

Na pierwszy ogień poszli Kajra i Rafał. Para zaprezentowała jive'a. Ich rywale z kolei zatańczyli taniec współczesny. Obu parom zagrał zespół Kombi.

- Jesteś precyzyjna, jak włączysz emocje, i to może być wygrana - tak występ Kajry i Rafała skomentował Michał Malitowski. - W tym tańcu poznałeś się na nowo. Myślę, że pięknie sprostałeś - powiedziała Iwona Pavlović do Piotra Mroza. - Kajra jest techniczna i opanowana, ty masz pasję - dodał Michał Malitowski.

Następnie Wiktoria Omyła i Michał Bartkiewicz, tegoroczni mistrzowie Polski w show dance oraz zwycięzcy WDC Professional Latin Competition na Polish Dance Festival, dali prawdziwy popis swoich umiejętności, tańcząc do piosenki Alicji Majewskiej. Taneczną niespodzianką była także para emerytów z Austrii. Małżeństwo tańczy razem od ponad 50 lat, podróżując po świecie i zdobywając nagrody, a przede wszystkim miłość widzów.

Na kolejną taneczną ucztę, w której stawką była Kryształowa Kula, składały się energetyczne tango w wykonaniu Kajry i Rafała, a także skoczne cha cha cha zatańczone przez Piotra i Hanię.

- Kajro, bardzo się poprawiłaś, również w tańcach standardowych. Twoje ustawienie głowy poprawiło się, że szok - zauważyła Iwona Pavlović podczas występu Kajry i Rafała. - To było tango na miarę finału - dodał Michał Malitowski.

- Nie zdajesz sobie sprawy, jak podniosłeś poprzeczkę! Poprawiłeś prace bioder i przepony. Jesteś genialny! - stwierdziła Iwona Pavlović, oglądając występ Piotra Mroza i Hani Żudziewicz.

Na freestyle - czyli taniec do wybranej przez finałową parę piosenki, będący pod kątem choreografii zupełną dowolnością, czekaliśmy chyba najbardziej! W obu przypadkach pary zaprosiły na bardzo emocjonujący taneczny spektakl.

"Taniec z Gwiazdami" 2021: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz najlepsi

Kolejną muzyczną niespodzianką był wspólny występ Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego. Wokaliści wprowadzili w nastrojowy klimat piosenką "Lubię wracać tam, gdzie byłem". Na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Muzyczną wisienką na torcie był występ niekwestionowanej królowej muzyki rozrywkowej, Dody. Towarzyszyły jej piękne tancerki z zespołu Next Tomka Barańskiego.

W finałowym odcinku wyłącznie widzowie Polsatu mieli prawo głosu i to oni zdecydowali, w czyje ręce trafi Kryształowa Kula. A serca widzów skradli Piotr Mróz oraz Hania Żudziewicz i to oni wygrali 12. edycję show Polsatu.

Czytaj również:

Na jej pogrzebie wybuchł skandal. "Miał pan tupet, że tu przyszedł"

Polska aktorka w końcu bierze ślub? To zdjęcie zdradza wszystko!

Odsłania ciało w bikini. Nie do wiary, że ma już 40 lat!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL