"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony": Zaręczyny, ślub i dziecko

Co przyniósł świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony"? W niedzielnej odsłonie Paweł Bodzianny i Marta Paszkin podzielili się swoim szczęściem, para wspomniała o ślubie, a także o powiększeniu rodziny! Narzeczona rolnika pokazała również imponujący pierścionek.

Co przyniósł świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony"? W niedzielnej odsłonie Paweł Bodzianny i Marta Paszkin podzielili się swoim szczęściem, para wspomniała o ślubie, a także o powiększeniu rodziny! Narzeczona rolnika pokazała również imponujący pierścionek.
Marta Manowska odwiedziła Pawła i Martę w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" /TVP /materiały prasowe

"Rolnik szuka żony" - odcinek świąteczny: Paweł i Marta planują ślub

W drugi dzień świąt Telewizja Polska wyemitowała specjalną odsłonę programu "Rolnik szuka żony", a Marta Manowska odwiedziła bohaterów poprzednich edycji. Wśród osób przyjmujących dziennikarkę byli m.in. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy podzielili się radosną nowiną! Uczestnicy 7. edycji show poinformowali bowiem o zaręczynach, a także wspomnieli o powiększeniu rodziny.

Kiedy prowadząca program zapytała parę o to, co zmieniło się w ich życiu przez ostatni rok, wybranka rolnika pokazała jej imponujący pierścionek. Okazało się, że Paweł wybrał dość nietypowy moment na zaręczyny, a Marta kompletnie się tego nie spodziewała!

Reklama

"Poszliśmy do takiego programu, gdzie ja szukam żony, a nie dziewczyny, to zakładałem z góry, że zostanie tą narzeczoną" - przyznał Paweł Bodzianny, który następnie przybliżył dziennikarce sam moment zaręczyn.

"Rolnik szuka żony": Paweł i Marta o powiększeniu rodziny

Paweł już wcześniej miał kilka okazji do oświadczyn, jednak wciąż nie był w posiadaniu bardzo ważnego elementu, jakim jest pierścionek.

"Byliśmy w górach i była taka piękna okoliczność do oświadczyn, ale nie miałem pierścionka. Pojechaliśmy nad morze i też nie miałem pierścionka i w końcu otrzymałem wiadomość, że jest do odbioru. Jeszcze przed wyjazdem Marta mówi: 'kup mopa, bo nie mamy mopa'. No i wracam do Marty, trzymam tego mopa, kwiaty z tyłu - dałem jej mopa i wiedziałem, że źle robię, ale dalej brnąłem. Powiedziałem: 'mam jeszcze to' i dałem pierścionek - relacjonował Bodzianny.

"To takie 'nasze'" - dodała szczęśliwa narzeczona rolnika.

Obecnie Paweł i Marta zajmują się remontem niedawno kupionego mieszkania, a także... przygotowywaniami do ślubu! Jak zdradzili zakochani, uroczystość planowana jest na wiosnę przyszłego roku. Narzeczeni myślą także o powiększeniu rodziny, ale czekają na odpowiedni moment.

"Nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu" - wyznała przed kamerami Marta Paszkin.

Zobacz również:

Relaks w święta w bikini. Młoda Polka pokazała ciało

Kiedy pogrzeb gwiazdora "Świata według Kiepskich"?

Nagi tors na urodziny! Nie do wiary, ile lat właśnie skończył

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy