"Rolnik szuka żony"
Reklama

Marta Manowska ogłasza "dobre wieści"

Marta Manowska za pośrednictwem Instagrama przekazała "dobre wieści". Najnowszy wpis prowadzącej program: "Rolnik szuka żony" wywołał falę pozytywnych komentarzy od uradowanych internautów! Co ich tak ucieszyło?

Marta Manowska za pośrednictwem Instagrama przekazała "dobre wieści". Najnowszy wpis prowadzącej program: "Rolnik szuka żony" wywołał falę pozytywnych komentarzy od uradowanych internautów! Co ich tak ucieszyło?
Marta Manowska /Gałązka /AKPA

Marta Manowska ma za sobą intensywny rok; "Sanatorium miłości""The Voice Senior" czy "Rolnik szuka żony" – to jedynie kilka z wielu zawodowych projektów, w których dziennikarka uczestniczyła. Nic więc dziwnego, iż tuż przed świętami gwiazda postanowiła "uciec" w góry, skąd przesyła zimowe pozdrowienia.

Reklama

Nawet podczas chwil relaksu Manowska nie zapomniała jednak o śledzących jej profil internautach, pozostając z nimi w stałym kontakcie. To właśnie na Instagramie - tuż obok ujęć przedstawiających gospodynię "Rolnika..." w zimowej scenerii, pojawiła się również nieco inna fotografia.

Marta Manowska podzieliła się bowiem ze swoimi fanami kadrem powstałym podczas nagrywania świątecznego odcinka programu: "Rolnik szuka żony". Podobnie jak we wcześniejszych latach, tak i w tym roku ekipa "RszŻ" odwiedziła pary, które poznały się właśnie przed kamerami. Prowadząca show przekazała internautom informację dotyczącą emisji specjalnego wydania programu, co spotkało się z aplauzem internetowej publiczności.

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek

Pod zdjęciem przedstawiającym Martę Manowską trzymającą świąteczny stroik dziennikarka poinformowała o tym, kiedy i gdzie znów widzowie będą mogli oglądać program: "Rolnik szuka żony"

Minione lata pokazały, że świąteczne wydania wspomnianego projektu cieszą się sporym zainteresowaniem widowni. Nic więc dziwnego, że informacja przekazana przez gwiazdę spotkała się z ciepłym przyjęciem. 

Świąteczne wydanie programu "Rolnik szuka żony" w niedzielę 26 grudnia w TVP 1. 

Zobacz również: 

"Krzyk": Straszny film

Emilia Komarnicka-Klynstra: Czuję się wolnym człowiekiem. Nic nie muszę

Jennifer Lawrence: Rozważna i odpowiedzialna?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Sanatorium miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy