Reklama

​Zwyciężczyni "The Voice Senior": Jak program zmienił jej życie?

Jeszcze tylko do niedzieli można się zgłosić na casting do dwunastej edycji "The Voice of Poland", a także trzeciej "The Voice Senior" i piątej "The Voice Kids". Do zgłoszenia się i udziału w przesłuchaniach zachęca wszystkich Barbara Parzeczewska, która wygrała drugą edycję show, w którym swoje talenty prezentują seniorzy. Jak zdradziła, udział w tym programie sprawił, że jest szczęśliwsza i czuje się o wiele młodsza.

Barbara Parzeczewska

Już za kilka tygodni startują nagrania nowych edycji programów "The Voice of Poland", trzeciej "The Voice Senior" i piątej "The Voice Kids". Wystąpią w nich ci, którzy już przeszli przesłuchania bądź zgłoszą się na nie w najbliższą sobotę i niedzielę.

Do zgłoszenia się na przesłuchania zachęca, nie tylko seniorów, Barbara Parzeczewska, zwyciężczyni ostatniej edycji talent show z udziałem osób po 60. roku życia. Jak zapewnia, udział w tym programie odmienił jej życie. "Świat się dla mnie otworzył. Jest bardziej kolorowy, uśmiechnięty. Jestem bardziej szczęśliwa. Przez cały czas czuję, że mam znowu 18 lat. Serducho się otworzyło" - wyznała Barbara Parzeczewska.

Reklama

Jej zdaniem swoich sił w programie powinien spróbować każdy, kto umie i lubi śpiewać. "Spełniajcie się, bo warto. Nie przegapcie swojej szansy. Czeka na was lawina przeżyć, jakich nigdy nie poznaliście" - zachęca laureatka drugiej edycji "The Voice Senior" .

Na casting można zgłosić się jedynie przez stronę programu. Tam należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział oraz dodać nagranie swojego występu - do podkładu muzycznego, z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Do programu "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. "The Voice Senior" to program dla seniorów po 60. roku życia. Do "The Voice Kids" można zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W tym ostatnim przypadku zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Senior | Barbara Parzeczewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje