Ninja Warrior Polska
Reklama

"Ninja Warrior Polska": Małżeństwo w show Polsatu

W 5. odcinku "Ninja Warrior Polska", który można oglądać dziś od godz. 20.05 w Polsacie, wśród uczestników znalazło się małżeństwo z Krakowa.

W 5. odcinku "Ninja Warrior Polska", który można oglądać dziś od godz. 20.05 w Polsacie, wśród uczestników znalazło się małżeństwo z Krakowa.
Maksym Riznyk wystąpi w dziejszym odcinku "Ninja Warrior Polska" z żoną Karoliną /Polsat

W 5. odcinku "Ninja Warrior Polska" z niezwykle trudnym torem przeszkód zmierzy się małżeństwo. Mieszkająca w Krakowie 41-letnia Karolina Riznyk jest pielęgniarką onkologiczną. Wraz z młodszym o 9 lat mężem Maksymem otworzyli pierwszy w Polsce klub Street Workout. Teraz spróbują swych sił w programie "Ninja Warrior Polska" - emocje będą tym większe, że Maksym wystąpi w show Polsatu tuż po żonie.


Wśród uczestników dzisiejszego programu znajdzie się także Zuzanna Jankowska, która ma już na koncie udział w pierwszej edycji show Polsatu. Między edycjami zmarła jej mama. Miała 58 lat i zmarła śmiercią nagłą w domu, przy próbie reanimacji. To właśnie mama Zuzanny towarzyszyła jej na pierwszej edycji "NWP". Po jej śmierci wszystko straciło sens: sport, zawody, wszystkie plany i cele. Chciała zrezygnować z castingu do 2. edycji. Dzięki namowom wielu znajomych oraz ukochanego postanowiła spróbować jeszcze raz. Chce zmierzyć się z bólem, który tkwi w jej sercu.

Reklama

Na morderczy tor "Ninja Warrior Polska" wróci też Michał Baryza, zdobywca 3. miejsca w pierwszej edycji show. Choć na pierwszy rzut oka Michał wydaje się być twardzielem, tak naprawdę jest bardzo wrażliwym człowiekiem. Udział w programie postanowił zadedykować nieżyjącej babci.- Robię to dla mojej babci, która wychowywała mnie razem z mamą - wyjaśnia. - To dzięki niej mam na tyle silny charakter, że potrafię sobie radzić ze słabościami. Była dla mnie ogromnym wsparciem. Nadal nie potrafię się pogodzić, że nie ma jej już tutaj. Moim cichym marzeniem jest wygrać "Ninja Warrior Polska" właśnie dla niej, dla babci - dodaje.

W programie pojawi się także mierzący 190 cm wzrostu aktor Krzysztof Wieszczek.- Oglądając tor przeszkód z bliska, zacząłem się zastanawiać, czy dobrze zrobiłem, przychodząc tutaj. Żeby było zabawniej - nie tylko ja miałem takie wątpliwości - wyjaśnia z uśmiechem aktor. - Z bliska tor wygląda przerażająco, z kolei w telewizji nie był on taki groźny. Telewizja chyba jednak kłamie! - dodaje Wieszczek

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia. Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą  - legendarną już Górę Midoriyama. Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę?

"Ninja Warrior Polska" można oglądać w Polsacie w każdy wtorek o godz. 20.05.

O tym, który z uczestników sięgnie po zwycięstwo w "Ninja Warrior Polska", dowiemy się 13 października w finałowym odcinku show.

 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy