Reklama

Piotr Gąsowski o "Twoja twarz brzmi znajomo": "Kocham ten program"

Piotr Gąsowski jest znany polskim widzom od lat i cieszy się wśród nich wielką sympatią. W najnowszym wywiadzie, z okazji 30-lecia telewizji Polsat, wspomina ulubione programy oraz te, które sam miał przyjemność prowadzić. Mówi także o programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który prywatnie uwielbia i jest dumny z sukcesu, jaki osiągnął.

Piotr Gąsowski doskonale pamięta pojawienie się nowej oferty na polskim rynku telewizyjnym oraz swoją pierwszą zawodową styczność z Polsatem.

- Byłem zapraszany do programu "Kalambury", który później "odziedziczyłem" po Wojtku Malajkacie - mówi. - To było dwadzieścia pięć lat temu, więc niedługo po rozpoczęciu działalności stacji. Kręciliśmy po dziesięć odcinków dziennie, łącznie było tego około trzysta - wspomina Piotr Gąsowski

Jaka to była stacja?

- Filmy, które wówczas oglądałem, moim zdaniem nie były najlepsze. Ale z drugiej strony zaspokajały dużą rzeszę widzów - ocenia ofertę Polsatu w pierwszych latach aktor i prezenter.

Reklama

- To były początki nowej demokracji. Nie mieliśmy dużej podaży filmów zachodnich. I nagle wszystko to, co wcześniej widzieliśmy na kasetach wideo, mogliśmy oglądać w oficjalnym kanale. To był dobry strzał, który pozwolił nauczyć i przyzwyczaić ludzi, że oprócz kanałów telewizji publicznej jest coś jeszcze, co można zobaczyć - tłumaczy.

Piotr Gąsowski: "Kalambury", "Daleko od noszy", "Świat według Kiepskich"

Przez ponad dwie dekady współpracy z Polsatem Piotr Gąsowski nie tylko prowadził "Kalambury", ale też wystąpił w wielu serialach, m.in. kultowych "Daleko od noszy" i "Świat według Kiepskich". W 2022 roku wcielił się w postać prawnika Andrzeja Starzyńskiego w nowej produkcji "Mecenas Porada". Od dziewięciu lat widzowie kojarzą go jednak przede wszystkim, jako współprowadzącego muzyczny show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Kocham ten program i jestem dumny, że mogę w nim być - podkreśla. Na początku myślałem, że skończy się na dwóch lub trzech edycjach - przyznaje, przypominając, że nigdzie na świecie nie nagrano tak wielu sezonów, jak w Polsce. Wiosną 2023 roku na antenie zagości osiemnasta odsłona!

- Cieszę się i przypisuję sobie, jako ogromny sukces i zaszczyt, że funkcjonuję na rynku medialnym od tak wielu lat - podsumowuje okres dotychczasowej pracy w Polsacie aktor.

Wywiad z Piotrem Gąsowskim pochodzi z Polsat.pl

Czytaj więcej: https://www.polsat.pl/news/2022-11-29/piotr-gasowski-kocham-polsat-bo-pozwala-na-szczere-emocje/

Piotr Gąsowski: Znany i lubiany aktor oraz prezenter

Piotr Gąsowski to znany i lubiany aktor, który doskonale sprawdza się również w roli prowadzącego. Widzowie od kilku lat mogą go oglądać jako gospodarza show - "Twoja twarz brzmi znajomo"". Na przestrzeni lat widzowie mogli go podziwiać w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Na małym ekranie wystąpił w m.in. serialach "Echo serca", "Leśniczówce" oraz "Na dobre i na złe". Zagrał też w, dobrze przyjętym przez widzów i krytyków, "Belfrze" czy "Na Wspólnej". Wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w 2. sezonie "Mecenas Porady", gdzie zagra razem ze swoim synem, Jakubem. Poinformował o tym swego czasu we wpisie na Instagramie.

"Dzisiaj jest dla mnie dzień szczególny...Myślę, że dla mojego syna Kuby, również... Otóż, po raz pierwszy pracujemy razem na planie serialu... po raz pierwszy w naszych życiach pracujemy, w ogóle, razem!!! Dzisiaj poczułem i zobaczyłem , z niemałym wzruszeniem, że Kuba , mimo , iż jest moim dzieckiem, moim pierworodnym synem... jest też zawodowym aktorem... samodzielnym aktorem , dorosłym dzieckiem samodzielnych aktorów".

Zobacz też:

"Rodzina zastępcza": Co robią dzisiaj bohaterowie kultowego serialu Polsatu?

Chuck Norris: Legendarny "Strażnik Teksasu"! Widzowie uwielbiają go do dziś!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rewolucja w 18. edycji show. Casting na gwiazdę!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy