Reklama

Czwarta część "Bad Boys" już w kinach! Sprawdź czas trwania filmu

"Bad Boys: Ride or Die" to najnowsza odsłona kultowej serii, która ponownie zabierze nas w pełną adrenaliny podróż z Mike'em Lowreyem i Marcusem Burnettem. Sprawdzamy, ile trwa film!

Kiedy kapitan Howard zostaje niesłusznie oskarżony o przestępstwa, Bad Boys przysięgają oczyścić jego imię. Ale gdy zbliżają się do odkrycia prawdy, Mike i Marcus sami zostają wrobieni. Ścigani przez policję, na celowniku karteli, ścigani przez każdy gang w mieście, nowa odsłona "Bad Boys" obiecuje pełne adrenaliny i nieoczekiwane zwroty akcji.

W rolach głównych ponownie zobaczymy niezastąpionych Willa Smitha jako Mike'a Lowreya i Martina Lawrence'a jako Marcusa Burnetta. Do ekipy dołączają Vanessa Hudgens jako energiczna Kelly, Alexander Ludwig jako techniczny geniusz Dorn, Paola Núñez jako tajemnicza Rita oraz Eric Dane w roli niebezpiecznego McGratha. Ta utalentowana obsada gwarantuje pełne emocji widowisko 

Reklama

Ile trwa film "Bad Boys: Ride or Die"?

Film "Bad Boys: Ride or Die" trwa 1 godzinę i 50 minut. To idealny czas, aby zanurzyć się w pełną adrenaliny akcję, emocjonujące pościgi i nieoczekiwane zwroty akcji, które przyniesie najnowsza przygoda Mike'a i Marcusa.

Kiedy "Bad Boys 4" w Polsce?

Film "Bad Boys: Ride or Die" miał swoją światową premierę 6 maja 2024 roku. W Polsce, kinowa premiera odbyła się 7 czerwca 2024 roku, więc już teraz możecie cieszyć się najnowszymi przygodami Mike'a i Marcusa na dużym ekranie.

Zobacz też:

Szczere wyznanie na planie filmowym. To wpłynęło na całą ich współpracę

Ten film miał nie powstać. Wszystko przez głośną aferę z użyciem przemocy

Wraca kultowa seria. Czegoś tu jednak brakuje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bad Boys: Ride or Die
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy