Reklama

Socha urodziła córeczkę!

Małgorzata Socha (seriale "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki") została mamą! Aktorka urodziła śliczną i zdrową córeczkę Zosię!

O tym, że Małgorzata Socha powitała na świecie córeczkę, poinformował fanów aktorki przedstawiciel jednego z... centrów handlowych, którego serialowa Zuza z "Na Wspólnej" jest ambasadorką!

Reklama

To chyba pierwszy tego typu przypadek w polskim show-biznesie, kiedy o fakcie, że jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce została mamą, opinia publiczna dowiedziała się ze znajdującego się na serwisie społecznościowym profilu galerii handlowej!

Małgorzata Socha - jak poinformowało gliwickie Centrum Handlowe Forum - urodziła szczęśliwie śliczną Zosię, która w chwili przyjścia na świat mierzyła aż 53 centymetry i ważyła 3,24 kilograma. Z postu zamieszczonego na profilu galerii wynika, że zarówno świeżo upieczona mama, jak i jej malutka córeczka czują się świetnie!

Przypomnijmy, że Małgosia niemal do ostatniej chwili przed porodem pracowała i aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim stolicy - była ozdobą wielu imprez, podczas których z dumą prezentowała swój ciążowy brzuszek. Teraz, gdy została już mamą, zamierza wziąć kilkumiesięczny urlop macierzyński i cały swój czas poświęcić malutkiej Zosi.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama