Reklama

"Plotkara, Sezon 3 (5 DVD)": PLOTKI

Witajcie z powrotem! Po długim, upalnym lecie stwierdzam, że nie potrzebowaliście dużo czasu, aby zababrać czyste konta, które wam dałam. Przejdźmy więc do smakowitych ploteczek!

Witajcie z powrotem!
Po długim, upalnym lecie stwierdzam, że nie potrzebowaliście dużo czasu, 
aby zababrać czyste konta, które wam dałam. Przejdźmy więc do smakowitych ploteczek!

Wystawne życie jest pociągające jak narkotyk...

Ku wielkiemu zdziwieniu. Rodzina Humphrey'ów szybko porzuca ideały i jeszcze szybciej przyzwyczaja się do pełnego przepychu stylu życia Van Der Woodsenów. Spędziwszy wakacje w rezydencji w ekskluzywnym Hamptons, Humphrey'owie wracają do Nowego Jorku i zamieniają brooklyński loft na manhattański apartament. Teraz Rufus może brylować wśród socjety, a Dan grzać miejsce na tylnym siedzeniu limuzyny i podrywać gwiazdy filmu. Jenny, którą luksus zawsze fascynował, przekonuje się o tym, że narkotyki same w sobie są także pociągające. A przystojni dilerzy z Europy tylko dodają im smaku.

Reklama

... polityka także

Serena wikła się w romans z żonatym kongresmanem - w końcu to najlepsza partia! Przecież to nie jej wina, że zakochała się w zajętym mężczyźnie! I to nie jej wina, że Carter po raz kolejny opuścił kraj, a Lily została porzucona przez ukochanego! Panna Van Der Woodsen nigdy nie chce nikogo skrzywdzić! To jej się po prostu? przydarza. W całym zamieszaniu Serena znajduje jeszcze czas na pozowanie paparazzi, porzucenie studiów i zrobienie kariery jako manager gwiazdy filmowej!

Chuck i Blair chodzą do kina. Chuck i Blair trzymają się za ręce

Nieprawdopodobne stało się faktem. Ale najpotężniejszy duet Manhattanu - królowa intrygantek i król kobieciarzy - nie ma zamiaru rezygnować z gierek! Możecie nie wierzyć: to wcale nie znamionuje kłopotów! Problemy oznacza nadciągające do miasta trio. Georgina Sparks, nowa współlokatorka Blair. Wujek Jack, ostatecznie ten z Bassów, który ma zasady moralne. Evelyn Bass, gość zza grobu.

Zdobywszy serce ukochanego, Blair kumuluje całą energię na walce o popularność na Uniwersytecie. Tymczasem spełniony w związku Chuck łagodnieje i traci swój ostry pazur - a wraz z nim, całą fortunę.

Z rodziną dobrze wychodzisz tylko na zdjęciu

Z każdym dniem, Nate coraz bardziej żałuje powrotu na łono rodziny. Wszystko zaczyna się, gdy dziadek oczekuje od chłopaka rozstania z sympatią, poznaną w Europie Bree Buckley. Później jest już tylko gorzej. Polityczna kampania jednego z członków klanu okazuje się wielką intrygą. Kroplą, która przelała czarę jest romans kuzyna z Sereną. Wszystko zostaje w rodzinie. Najwyraźniej, nie tylko u Bassów.

Miłosny Trójkąt Nowojorski.

Można pomyśleć, że Nowy Jork składa się z samych trójkątów. Vanessa wreszcie się doczekała - ląduje w łóżku z Danem i... jego nową dziewczyną. Do Lily i Rufusa dołącza Dr Van Der Woodsen - ale w tym trójkącie nikt się dobrze nie bawi! Blair jest przekonana, że słyszy ślubne dzwony - aż ze snu budzi ją głos Jenny Humphrey!

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Plotkara, Sezon 3 (5 DVD)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy