"Casablanca": OBSADA
ANNA KARCZMARCZYK (Ala)
Ur. 1991 w Warszawie. Jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Otwocku. Od najmłodszych lat zainteresowana aktorstwem. Jako 7 latka zaczęła statystować w filmach, potem występowała w programach telewizyjnych i reklamach.
Od roku 2005 pojawia się w epizodycznej roli w telenoweli "Na Wspólnej".
Rola Alicji w filmie Kasi Rosłaniec "Galerianki" jest jej debiutem na dużym ekranie. Otrzymała za nią nagrodę dla Najlepszego Debiutu Aktorskiego na 28. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".
DAGMARA KRASOWSKA (Milena)
Ur.1990 w Warszawie. Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego. Wielokrotna laureatka polskich i międzynarodowych konkursów tanecznych i wokalnych.
Debiutowała w roku 2006 główną rolą w telewizyjnym filmie Mateusza Dymka "W krainie jaskrawych zabawek" (projekt SFP "30 minut" dla TVP Kultura).
Rola Mileny w filmie "Galerianki" jest jej debiutem na dużym ekranie.
DOMINIKA GWIT (Kaja)
Ur. 1988 r. w Gdyni. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. w roli bankierki w spektaklu" Mały Książę" oraz w głównej roli w musicalu "Szach i Papuga".
Absolwentka szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie. Obecnie studentka Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie.
Jako Kaja w filmie Katarzyny Rosłaniec "Galerianki" debiutuje na dużym ekranie.
MAGDA CIURZYŃSKA (Julia)
Ur. 1992 w Warszawie. Uczennica Technikum Fototechnicznego. Debiutowała w roku 2006 w etiudzie szkolnej Katarzyny Rosłaniec "Galerianki" (rolą Alicji). Wystąpiła również w etiudzie "Latawce" (2007) studenta łódzkiej filmówki Michala Szewczyka.
Rola Julii w pełnometrażowym filmie "Galerianki" jest jej debiutem na dużym ekranie.
IZA KUNA (matka Alicji)
Aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Związana z Teatrem Polskim w Warszawie, gościnnie występuje także w teatrach: Narodowym, Na Woli, Polonia. Za rolę Łucji w teatrze TV "Łucja i jej dzieci" otrzymała Grand Prix dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu "Dwa Teatry" Sopot 2004. Była wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Szeroką popularność przyniosła jej rola prawniczki Gośki w filmie "Lejdis" Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego, wystąpiła także w ich kolejnej produkcji zatytułowanej "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Znana z roli w serialu TVP2 "Barwy szczęścia". Współautorka scenariusza "Czwarta Godzina", który otrzymał nagrodę HBO za najlepszy scenariusz filmu sensacyjnego w konkursie Hartley Merril 2004.
ARTUR BARCIŚ (ojciec Alicji)
Aktor teatralny i filmowy, absolwent PWSFTviT w Łodzi. Na przełomie lat 70-80-tych aktor Teatru Na Targówku, później Teatru Narodowego i Ateneum.
Znany zarówno z ról komediowych, jak i dramatycznych. Debiutował rolą w filmie wojennym Jerzego Hoffmana "Do krwi ostatniej". Współpracował z wieloma wielkimi polskimi reżyserami - m.in. Andrzejem Wajdą, Jerzym Hoffmanem, Agnieszką Holland, Krzysztofem Zanussim, Kazimierzem Kutzem, Tadeuszem Chmielewskim, Stanisławem Bareją, Sylwestrem Chęcińskim, Andrzejem Kondratiukiem, Jerzym Stuhrem, Wiesławem Saniewskim, Andrzejem Barańskim oraz Krzysztofem Kieślowskim - wystąpił we wszystkich częściach jego "Dekalogu" - jako metaforyczna postać łączącą wszystkie części tego cyklu.
W latach 90-tych zasłynął rolą Tadzia Norka w popularnym serialu "Miodowe lata", gdzie występował w duecie z Cezarym Żakiem. Ostatnio popularny za sprawą roli sekretarza gminy Czerepacha w serialu "Ranczo" oraz serialu "Doręczyciel", gdzie gra Janka, niepełnosprawnego umysłowo kuriera. W 2001 roku wyreżyserował jeden z odcinków serialu "Kocham Klarę", reżyseruje też dla teatru.
Lauerat I Nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 1980. Za rolę w etiudzie "Kontroler" otrzymał Nagrodę Dziennikarzy na Festiwalu Filmowym OFFensiva Wrocław 2004 oraz Nagrodę Aktorską na Down Under International Film Festival Darwin 2003.