Reklama

Plotki zniszczyły mu karierę. Aktor nareszcie przerwał milczenie

Kontrowersje wokół Armiego Hammera nie ustają. Aktor w 2021 roku został posądzony o kanibalizm, co całkowicie zaważyło o jego karierze. Podczas rozmowy w podcaście "Painful Lessons" na nowo zmierzył się z przeszłością.

Armie Hammer: Nareszcie zabrał głos w sprawie

Armie Hammer otworzył się w kwestii zarzutów, które zaprzepaściły szansę na jego dalszy rozwój w Hollywood. Podczas podcastu "Painful Lessons" Hammer wypowiedział się na temat rzekomego kanibalizmu. Wyznał, że dla niego cała sytuacja jest absurdalna i zabawna.  

Hammer został oskarżony o niewłaściwe zachowanie przez wiele kobiet. Wiadomości o kanibalistycznych fantazjach i fetyszach, które rzekomo wysyłał, wyciekły również do sieci. W konsekwencji wywołanego skandalu Hammer został zwolniony przez swoją agencję. 

Reklama

"To prawie tak, jakby w moim życiu wybuchła bomba neutronowa. [...] To mnie pokonało, zniszczyło moje ego, zniszczyło wszystkich ludzi wokół mnie, których uważałem za moich przyjaciół, a ci, którzy nimi nie byli - odeszli w mgnieniu oka" - przyznał w rozmowie.   

Mimo bolesnych doświadczeń, aktor próbuje wrócić do normalnego funkcjonowania. Choć wie, że jego aktorska kariera została definitywnie zakończona, stara się dalej realizować w mniejszych, filmowych projektach. Obecnie pisze wraz z przyjacielem scenariusz do filmu, jednak szczegóły projektu nie są znane. 

"Życie jednak toczy się dalej. Nadal tu jestem, żyję w zdrowiu i jestem za to naprawdę wdzięczny" - podsumował. 

Armie Hammer: Afera zniszczyła mu życie

Aktor znany z filmu "Tamte dni, tamte noce" czy "Śmierć na Nilu" po aferze unikał publicznych wypowiedzi. Jedynym wyjątkiem było krótkie oświadczenie, w którym zapewniał, że jest niewinny.  

Mimo że ostatecznie postanowiono, by nie wnosić w tej sprawie przeciwko niemu zarzutów, do Hammera przylgnął tytuł "kanibala". W wyniku całej afery rozwiązano z nim wszystkie kontrakty. Rozpadło się także jego małżeństwo z Elizabeth Chambers.  

Zobacz też: Damski odpowiednik Johna Wicka? Piękność w nowym filmie akcji na Netfliksie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Armie Hammer | Śmierć na Nilu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy