Wyśnione miłości

Wyśnione miłości
Tytuł oryginału
Les amours imaginaires
Reżyser
Gatunek
dramat, romans
Produkcja
Kanada (2010)
Premiery
Kino 8 października 2010, DVD 25 marca 2011
Dystrybucja
Kino - Gutek Film
Czas trwania
97 min
Wersje
2D
3,5
Oceń
Głosy
21

O filmie

"Wyśnione miłości" to pełna energii i emocji opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zdradzie. Francis (w tej roli sam reżyser) i Marie są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy spotykają Nicolasa, młodego chłopaka, który właśnie przyjechał do Montrealu. Francis i Marie zaprzyjaźniają się z Nicolasem, a z czasem są zafascynowani nowym znajomym. Wkrótce zorientują się, że ich obsesja na jego punkcie zamienia się w miłosny pojedynek. Rywalizacja o względy i uczucie Nicolasa zagrozi ich przyjaźni, która jeszcze niedawno wydawała się niezniszczalna. Xavier Dolan, zaledwie dwudziestojednoletni reżyser z Montrealu, za swój debiutancki film "Zabiłem swoją matkę" zebrał dziesiątki nagród na całym świecie.

Recenzja - Wyśnione miłości

8 października 2010
"Wyśnione miłości" ("Les amours imaginaires"), reż. Xavier Dolan, Kanada 2010, dystrybutor Gutek Film, premiera kinowa 8 października 2010 roku.

Zwiastuny

Zdjęcia

Wiadomości

  • "Wyśnione miłości": O EKIPIE

    MONIA CHOKRI (Marie Camille) Gdy na moment opada jej neurotyczna maska - co zdarza się niezmiernie rzadko - widzimy Marie Camille taką, jaka jest naprawdę:...