Reklama

Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek o "Dance Dance Dance": Wysoko zawieszona poprzeczka

Razem grali w serialu "M jak miłość", obaj występowali też w show "Taniec z Gwiazdami", w dodatku z tą samą partnerką - Anitą Piotrowską, razem grają w piłkę nożną w Reprezentacji Artystów Polskich. Teraz Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek występują w programie TVP "Dance Dance Dance".

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański w drugim sezonie programu "Dance Dance Dance"

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zachwycili już w pierwszym odcinku "Dance Dance Dance". Nie tylko najlepiej zatańczyli swój duet, ale też solówka Mroczka wzbudziła zachwyt widzów i jurorów.

Reklama

Dużo emocji wzbudzają też przepychanki słowne pomiędzy aktorami i jurorami. Uczestnicy szczególnie "chętnie" dyskutują z Idą Nowakowską i Anną Muchą.

Układ prawie idealny. Tak można o was powiedzieć?

Rafał Mroczek: - Prawie? (uśmiech - przyp. red.) Wydaje mi się, że po tym czasie, który już spędziliśmy razem na parkiecie mogę stwierdzić, że lepszego towarzysza do tej zabawy nie mogłem sobie wymarzyć.

Przemysław Cypryański: - Potwierdzam.

Kto prowadzi w waszej parze?

Przemysław Cypryański: - Choreografowie nas prowadzą! (uśmiech - przyp. red.)

Rafał Mroczek: - To nie "Taniec z Gwiazdami". Tutaj nie tańczymy w parach, tutaj są duety. Nasza robota polega na tym, aby odtworzyć kultowe choreografie.

Dlaczego weszliście w ten projekt?

Rafał Mroczek: - Ja wiem, dlatego, ale może Przemek zacznie.

Przemysław Cypryański: - Powiedz.

Rafał Mroczek: - Dostałem zaproszenie do pierwszej edycji, ale wówczas się na to nie zdecydowałem. Jednak taniec przez cały czas się we mnie odzywał. Chęć, by znowu pojawić się na parkiecie, tupnięcia nogą. Kiedy zobaczyłem jak program jest realizowany, jaki jest poziom taneczny show, nie mogłem sobie odmówić udziału w drugiej edycji.

Przemysław Cypryański: - Mnie taniec też jest bliski. Oczywiście nie jestem zawodowym tancerzem, ale oprócz tego, że jest to jakiś środek wyrazu, sztuka to również jest to sport, a mnie do sportu ciągnęło od dziecka. Lubię ruch, aktywność i lubię rywalizację. Realizacja programu, podobnie jak dla Rafała, miała dla mnie kluczowe znaczenie.

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Przemysław Cypryański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje