Reklama

Julia Wróblewska: Bez nich się nie ruszam

Julia Wróblewska nie rusza się z domu bez torebki, jednak czasem, np., kiedy idzie do lasu, z wygody stawia na plecak. Niezależnie od tego, na co się zdecyduje - zawsze ma przy sobie słuchawki. "Słuchawki to jest moja przestrzeń osobista" - mówi aktorka.

Julia Wróblewska nie rusza się z domu bez torebki, jednak czasem, np., kiedy idzie do lasu, z wygody stawia na plecak. Niezależnie od tego, na co się zdecyduje - zawsze ma przy sobie słuchawki. "Słuchawki to jest moja przestrzeń osobista" - mówi aktorka.
Wakacje? Nie zdążyłam jeszcze nic zaplanować - wyznaje Julia Wróblewska /Jarosław Antoniak /MWMedia

Jako młoda kobieta zawsze decydujesz się na torebkę, czy czasami, chociażby z wygody, wybierasz plecak?

Julia Wróblewska: - Faktycznie, czasami wybieram plecak. Jednak wszystko zależy od tego, gdzie idę, bo wiadomo, że do lasu nie pójdę z torebką. A że lubię spacery po łonie natury, często wybieram właśnie plecaki. Natomiast uważam, że torebka to jest nieodłączna część garderoby kobiety. Każda z nas lubi mieć ładne torebki, funkcjonalne. Myślę, że nie tylko zresztą my, ale również nasi faceci, którzy lubią wkładać tam różne rzeczy, a potem narzekają, że nie mogą tam nic znaleźć (śmiech).

Reklama

Jakie torebki lubisz?

- To zależy od okazji - czasem małe, czasem duże. Nie mam jednej wymarzonej. Torebka na pewno musiał być po prostu funkcjonalna i wygodna - tak, żebym mogła z nią wszędzie pójść, a nie przeciskać się z nią. Dlatego zawsze wolałam torebki średnich rozmiarów - nie dość, że wygodniejsze, to jeszcze mają wystarczająco dużo miejsca, żeby włożyć do niej najpotrzebniejsze rzeczy.

Właśnie! Co musi znaleźć się w twojej torebce - zwłaszcza latem, w upalną pogodę?

- W taką pogodę zazwyczaj zapominam o tych naprawdę potrzebnych rzeczach (śmiech). Ostatnio np. dwa razy zapomniałam telefonu, który jednak z pewnością powinien trafić do mojej torby przed wyjściem z domu. Do tego klucze i przede wszystkim słuchawki - bez nich się nie ruszam. Często korzystam z komunikacji miejskiej, więc dla mnie słuchawki są przestrzenią osobistą. Dzięki nim się wyłączam.

Przyszło lato, a więc pora na wakacje. Planujesz jakiś wyjazd?

- Na pewno wyjeżdżam na obóz artystyczny dla dzieci, podczas którego będę opowiadała o tym, co zrobić, żeby wejść w świat filmowy i na czym to polega, czy na pewno ktoś chce się na to zdecydować, bo nie zawsze wszyscy znają plusy i minusy, choć ludzie zazwyczaj widzą pozytywne strony. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że trzeba być naprawdę mocnym, żeby się utrzymać i wytrzymać. Oprócz tego wezmę pewnie coś totalnie last minute, bo jeszcze - ze względu na natłok obowiązków zawodowych - nie zdążyłam nic zaplanować.

A jak wygląda twoja przygoda z tańcem po programie "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"?

- Co prawda Janek Kliment trenuje teraz swoje partnerki, ale ja tańczę dalej. Niestety, ostatnio - przez brak czasu - trochę zaniedbałam lekcje tańca. Natomiast zamierzam wrócić i ćwiczyć dalej, bo teraz nie wyobrażam sobie życia bez tańca!

Z aktorką Julią Wróblewską rozmawiała Paulina Persa (PAP Life).


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama