Reklama

Żona Chrisa Hemswortha opublikowała jego zdjęcie w wannie

Na zrobionym przez Elsę Pataky zdjęciu aktor został uchwycony podczas kąpieli z synem. Obaj cali są w pianie i wygląda na to, że świetnie się bawią. W komentarzach fani zarzucili żonie Hemswortha, że jest strasznie zapominalska. Ale nie mieli racji.

Zdjęcie opublikowane na Instagramie Elsy Pataky jest przeurocze i budziłoby wyłącznie zachwyty, gdyby nie umieszczony pod nim podpis. "Trochę późno, ale szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich niesamowitych tatusiów. A szczególnie dla tego ojca" - napisała aktorka.

Określenie "trochę późno" zmyliło fanów aktorki, którzy najwyraźniej sądzili, że w Australii - podobnie jak w Wielkiej Brytanii czy Stanach - Dzień Ojca obchodzony jest w trzecią niedzielę czerwca. I dlatego w komentarzach delikatnie naigrywali się z Pataky i tego, że składa życzenia z ponad dwumiesięcznym opóźnieniem.

Reklama

Nie mieli jednak racji. Australijscy ojcowie obchodzą swoje święto w pierwszą niedzielę września (w tym roku ten dzień wypadał 6 września). Elsa Pataky swój wpis opublikowała 8 września, a więc spóźniła się z życzeniami zaledwie dwa dni.

Przy okazji warto dodać, że żona Hemswortha miałaby prawo się pogubić w tym, kiedy jest Dzień Ojca. Aktorka od pewnego czasu mieszka z rodziną w Australii, ale urodziła się i wychowała w Hiszpanii. W w tym kraju Dzień Ojca obchodzony jest 19 marca.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje