Reklama

Zobacz oscarowe filmy przed premierą!

Dwa nominowane do Oscara filmy, czyli "Paperman" i "Ralph Demolka", będzie można obejrzeć przedpremierowo już w ten weekend.

18 stycznia do polskich kin trafi nominowana do Oscara, najnowsza pełnometrażowa animacja studia Walta Disneya, "Ralph Demolka". Przed seansami "Ralpha" widzowie obejrzą, również wyróżnioną nominacją do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, animowaną krótkometrażówkę "Paperman".

Reklama

Oba filmy wyświetlane będą na przedpremierowych pokazach już w najbliższy weekend, 11-13 stycznia, w wybranych kinach sieci Cinema City, Helios, Silverscreen oraz Multikino w 18 miastach Polski.

"Paperman" w reżyserii Johna Karsha to nastrojowa historia młodego, samotnego mężczyzny, który w drodze do pracy spotyka przepiękną kobietę. Gdy myśli, że już na zawsze utracił ją z oczu, kobieta pojawia się w oknie sąsiedniego biurowca. Zauroczony bohater w niezwykły sposób będzie próbował zwrócić jej uwagę... Czy los uśmiechnie się do niego i pomoże mu podbić serce nieznajomej?

Bohaterem filmu "Ralph Demolka" jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.

W polskiej wersji językowej wystąpili m.in.: Jolanta Fraszyńska, Edyta Olszówka, Olaf Lubaszenko i Grzegorz Markowski.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paperman | Ralph Demolka | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama