Reklama

Znamy nową gwiazdę kultowej serii. Nieoczywisty wybór

Jak poinformował serwis The Hollywood Reporter, Rupert Friend dołączył do obsady nowego filmu z serii "Jurassic World". Za jego kamerą stanie Gareth Edwards.

Urodzony w 1981 roku Friend zdobył rozgłos dzięki występom w kinie kostiumowym, między innymi "Dumie i uprzedzeniu" oraz "Młodej Wiktorii". Przez pięć sezonów wcielał się w Petera Quinna w serialu "Homeland". Ostatnio pojawił się między innymi w "Asteroid City" Wesa Andersona oraz w miniserialu "Obi-Wan Kenobi"

Reklama

Nowy "Jurassic World": Co wiemy o filmie?

Gwiazdami filmu są Scarlett Johansson, Dev Patel i Jonathan Baileys. Nieoficjalnie mówi się też o udziale Colemana Domingo. Propozycję angażu odrzucił Glen Powell

 Za scenariusz odpowiada David Koepp, który wcześniej pracował przy pierwszym "Parku jurajskim" i jego sequelu "Zaginiony świat"

Zdjęcia do nowego "Jurassic World" rozpoczną się w połowie czerwca w Londynie. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Steven Spielberg będzie jednym z producentów wykonawczych. Studio Universal planuje wprowadzić film do kin 2 lipca 2025 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jurassic World | Rupert Friend
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy