Reklama

"Źli chłopcy" powrócą do kin

To już pewne. Planowanie są kolejne dwie części "Bad Boys".

Czy w kolejnych częściach "Bad Boys" znów zobaczymy Martina Lawrence'a i Willa Smitha?

Przypomnijmy, że w poprzednich dwóch odsłonach na ekranie mieliśmy okazję zobaczyć duet: Will Smith - Martin Lawrence. Nie wiadomo jeszcze, czy obsada nie ulegnie zmianom. Sam Smith nalega jednak, aby w kolejnych częściach przygód policjantów z Miami, wystąpił właśnie Lawrence.

Reklama

Plotki o powstaniu kolejnych części "Bad Boys" krążyły już od pewnego czasu. W 2012 roku Smith tak mówił o koncepcji kontynuowania projektu: "Rozmawiałem o tym z Martinem Lawrencem i on jest za. Czytamy już scenariusze. Ta historia musi być wystrzałowa".

W ostatnim czasie do pracy nad scenariuszem zakontraktowany został Tom Rothman ("Przetrwanie"). Póki co pracował on nad ulepszeniem oryginalnego tekstu napisanego przez Davida Guggenheima. Obecnie wydaje się, że wytwórnia Sony Pictures jest już gotowa, aby rozpocząć prace nad filmem, którego premiera została zapowiedziana na 2017 rok.

Szef studia Sony wyjawił z kolei, że wytwórnia planuje nakręcenie "Bad Boys 4" w 2019 roku.

Głównym problemem wciąż pozostaje fakt, że cały czas waha się Will Smith. Jak donosi "Hollywood Reporter" aktor wciąż nie wie, czy po raz kolejny wcieli się w detektywa Mike'a Lowreya, czy może będzie pracował nad filmem w innym charakterze.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: will smith | Martin Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama