Reklama

Zdjęcia do piątego Indiany Jonesa w przyszłym tygodniu

Chociaż "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" spotkał się z chłodnym przyjęciem widzów, fani archeologa wciąż czekają na piątą część jego przygód. Harrison Ford zapowiedział, że zdjęcia do filmu rozpoczną się już w przyszłym tygodniu, na początku czerwca 2019 roku.

Harrison Ford jako Indiana Jones

Ford przekazał tę wiadomość podczas wizyty w Disneylandzie, gdzie był gościem podczas otwarcia nowej części parku rozrywki, związanej ze światem "Gwiezdnych wojen".

Reklama

Aktor nie przekazał żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Stwierdził jednak, że wszystko układa się dobrze i bardzo cieszy się na kolejną współprace ze Stevenem Spielbergiem.

Ford nigdy nie ukrywał, że jest bardzo związany z postacią archeologa. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził nawet, że nikt oprócz niego nie powinien wcielić się w tę postać. "Jeśli ja umrę, to on też" - mówił. 

Jedną z nowych atrakcji ze świata "Gwiezdnych wojen" w parku rozrywki jest przejażdżka kolejką stylizowaną na Sokoła Milenium, czyli statek kosmiczny granego przez Forda Hana Solo.

"Myślę, że działa lepiej, niż ten na planie filmowym" - żartował aktor podczas wywiadu z Variety.

Światowa premiera piątej części przygód Indiany Jonesa została zapowiedziana a 7 lipca 2021 roku. Według ostatnich informacji scenariusz napisze Dan Fogelman, twórca serialu "Tacy jesteśmy".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Indiana Jones | harrison ford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje