Reklama

Zakochana Angelina

Angelina Jolie, która otrzymała tym roku Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Girl, Interrupted" ("Przerwana lekcja muzyki"), zakochała się - z wzajemnością - w aktorze Billy'm Bob Thorntonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno Thornton oświadczył, że chce się ożenić z inną aktorką, Laurą Dern i mieć z nią dzieci.

Związku 24-letniej Angeliny z 44-letnim hollywoodzkim aktorem, nie popiera jej ojciec Jon Voigt, 70-letni gwiazdor filmów z lat 70.. Również nie jest zadowolona z tego romansu matka Laury Dern, która stwierdziła: "Billy Bob to prawdziwy Dr. Jekyll i Mr. Hyde. Jeszcze niedawno planował ślub z Laurą. Ta nagła zmiana uczuć jest dla mnie całkowicie niewytłumaczalna".

Reklama

Związek aktora z tegoroczną laureatką Oscara wyszedł na jaw, kiedy dziennikarze dostrzegli tatuaż z imieniem nowego chłopaka na ciele Angeliny Jolie. Aktorka wyznała, że zakochała się w nim, bo jest "jednym z najpotężniejszych mężczyzn w Hollywood". Jeden z ich przyjaciół dodał: "Billy Bob bardzo wspomaga przemysł odzieżowy, jego spodnie są nieprawdopodobnych rozmiarów, trzeba na nie zużyć kilkakrotnie razy więcej materiału niż na ubranie mężczyzny o normalnych rozmiarach".

Obydwoje popularni aktorzy jak na razie sprawiają wrażenie szczęśliwych. Thorntona ostatnio widzieliśmy na ekranach polskich kin w filmie "Prosty plan". Natomiast Angelina już wkrótce zagra bohaterkę kultowej gry komputerowej - Larę Croft.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jolie | zakochana | Angelina Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje