Reklama

Reklama

Zagrać w filmie z DiCaprio i De Niro? Jest taka szansa

Leonardo DiCaprio dał fanom szansę pojawienia się w kolejnym filmie Martina Scorsese, obok niego i Roberta De Niro. Ta szansa jest częścią All In Challenge, inicjatywy za sprawą której celebryci zbierają fundusze na rzecz osób najbardziej dotkniętych pandemią.

W poście na Instagramie DiCaprio ogłosił, że oferuje fanom szansę na odegranie roli w filmie "Killers of the Flower Moon". "Najbardziej wrażliwe i słabe jednostki potrzebują teraz naszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek, dlatego prosimy was o wsparcie i pomoc w #AllinChallenge. Jeśli zastanawialiście, się jak to jest pracować ze wspaniałym Martinem Scorsese, Robertem De Niro i mną, to jest wasza szansa" - napisał na Instagramie DiCaprio.

Poza możliwością wystąpienia w filmie zwycięzca będzie również mógł spędzić dzień na planie z DiCaprio, De Niro i Scorsese i zostanie zaproszony na premierę filmu. Aby wziąć udział w konkursie, fani muszą udać się na stronę allinchallenge.com i przekazać darowizny.

Reklama

W All In Challenge gwiazdy nominują się nawzajem do przyłączenia się do sprawy, a darowizny wysyłane są do Meals on Wheels America, No Kid Hungry i America's Food Fund. Kolejne nominowane przez aktorów gwiazdy to Matthew McConaughey, Ellen DeGeneres i Jamie Foxx.

DeGeneres ogłosiła, że przekaże milion dolarów na fundusz, McConaughey zaś zaoferował szansę dołączenia do niego na meczu piłkarskim University of Texas.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL