Reklama

Zac Efron w roli życia? Zobacz, gdzie obejrzeć film „Bracia ze stali” online

„Bracia ze stali” to najnowszy film w reżyserii Seana Durkina, twórcy takich tytułów jak „Nierozłączne”, „Gniazdo” czy „Southcliffe”. Ten sportowy dramat biograficzny miał swoją polską premierę kinową 16 lutego 2024 roku. Teraz można obejrzeć ten emocjonujący film na platformach streamingowych. Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD, które oferują ten długo wyczekiwany tytuł.

"Bracia ze stali" to dramat biograficzny, który opowiada prawdziwą historię wrestlerskiego klanu Von Erich. Reżyser Sean Durkin przedstawia dzieje tej legendarnej rodziny, która zrewolucjonizowała wrestling w latach 70. i 80. XX wieku. Film skupia się na surowym teksańskim ojcu, Fritzu Von Erich, który od najmłodszych lat wpaja swoim synom, że muszą być najsilniejsi i najtwardsi. Za kulisami widowisk sportowych kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery i poturbowane braterskie relacje. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem, które ciąży nad całą rodziną, zmagającą się z rzekomą klątwą.

Reklama

W filmie "Bracia ze stali" zobaczymy Zaca Efrona w roli Kevina Von Ericha, najstarszego z braci, który musi sprostać oczekiwaniom ojca. Jeremy Allen White wciela się w postać Kerry'ego Von Ericha, zmagającego się z własnymi demonami, a Harris Dickinson gra Davida Von Ericha, którego losy również nie są oszczędzone przez rodzinne fatum. Holt McCallany jako Fritz Von Erich przedstawia surowego ojca z nieposkromionymi ambicjami, a Maura Tierney w roli Doris, matki rodziny, dodaje głębi i emocji do tej pełnej dramatyzmu historii. 

"Bracia ze stali" - gdzie obejrzeć?

Film "Bracia ze stali" można obejrzeć online na:

  • Nowe Horyzonty VOD: wypożyczenie za 14,90 zł
  • TV Smart: wypożyczenie za 14,90 zł
  • Kino Pod Baranami: wypożyczenie za 15 zł (HD)
  • Mojeekino.pl: wypożyczenie za 15 zł
  • Canal+ Premiery: wypożyczenie za 17,99 zł
  • Player: wypożyczenie za 18 zł

Każda z tych opcji daje widzom możliwość wyboru najbardziej dogodnej platformy do obejrzenia tego emocjonującego filmu.

Zobacz też: 

„Pogromcy duchów” powracają! Gdzie obejrzeć „Imperium lodu” online?

Gangsterski majstersztyk! Gdzie obejrzeć "Ojca chrzestnego"?

Kultowy film "Matrix" powraca! Zobacz, gdzie go obejrzeć online

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bracia ze stali | Zac Efron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy