Reklama

Wraca jeden z najlepszych detektywów świata! Znamy tytuł trzeciej części kultowego cyklu

Rian Johnson, reżyser "Ostatniego Jedi" oraz dwóch części filmów o przygodach Benoita Blanca, dał fanom niemały powód do radości. Na swoim koncie na Instagramie zamieści bowiem pierwsze informacje dotyczące trzeciej odsłony kultowego filmowego cyklu.

"Na noże" i "Glass Onion": Misternie skonstruowane kryminały

Film "Na noże" to misternie skonstruowana mieszanka tajemnicy i dramatu, rozgrywająca się wokół postaci sławnego pisarza kryminałów, Harlana Trombleya, który zostaje znaleziony martwy w swojej posiadłości po obchodach swoich 85. urodzin.

Śledztwo prowadzi niezawodny detektyw Benoit Blanc, który słynie z elegancji i dociekliwości. Blanc szybko odkrywa, że każdy z członków ekscentrycznej rodziny Trombleya oraz ich oddana służąca mogą mieć powód, by życzyć sobie jego śmierci. W atmosferze pełnej wzajemnych podejrzeń i zawiści, detektyw stosuje swoje nietypowe metody śledcze, aby rozwikłać zagadkę. Zamknięci w luksusowej rezydencji, członkowie rodziny biorą udział w niebezpiecznej grze, której celem jest odkrycie prawdziwego zabójcy.

Reklama

W drugiej części cyklu, filmie "Glass Onion" detektyw Benoit Blanc rozwiązuje kolejną zagadkę w stylu znanym z powieści Agathy Christie, w której pojawia się duża grupa podejrzanych. Tym razem akcja filmu rozgrywa się w Grecji. Craigowi na ekranie partnerują: Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Madelyn Cline i Jessica Henwick.

"Na noże 3": Znamy tytuł i pierwsze szczegóły

Trzecia część cyklu filmowego Riana Johnsona ma nosić tytuł "Wake Up Dead Man" i być najniebezpieczniejszą zagadką, jaką przyjdzie rozwiązać Benoitowi. W roli głównej powraca oczywiście Daniel Craig, a zdjęcia do filmu mają wystartować wkrótce. Premierę zaplanowano na 2025 rok. Tak jak i druga część, i ta będzie dostępna w serwisie Netflix.

Zobacz też: Był Gandalfem i Magneto. Nic już nie musi

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Craig | Rian Johnson | Na noże | Na noże 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy