Reklama

Reklama

Wiecznie młoda Blake Lively

Nie ma na świecie kobiety, której pragnienie wiecznej młodości nie spędza snu z powiek. Na tym pragnieniu zbudowany został gigantyczny przemysł i współczesny świat. To motyw, który dość często powraca w literaturze, muzyce i filmie. Zainspirował także twórców produkcji "Wiek Adaline". W rolę wiecznie młodej bohaterki wcieliła się Blake Lively.

Elegancja i zmysłowość. Perfekcja i wyczucie stylu. Promienne spojrzenie i zniewalający uśmiech. Blake Lively - ikona stylu. Piękna tu i teraz, a może na zawsze?

Już wkrótce aktorkę zobaczyć będzie można w produkcji "Wiek Adaline". Tytułowa bohaterka, na skutek wypadku, przestaje się starzeć. To historia jak z bajki, marzenie milionów.

Jednak przypadek Adaline pokazuje, że nieśmiertelność ma swoją cenę, a konsekwencje wiecznej młodości bywają tragiczne. Nieśmiertelność Adaline sprawia bowiem, że czuje się bardzo samotna. Na jej oczach najbliżsi starzeją się i odchodzą. A dziewczyna wciąż marzy o prawdziwej miłości...

Reklama

Film zachwyci widzów stroną wizualną nie tylko za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga, ale także oszałamiających kostiumów zaprojektowanych przez domu mody Gucci.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach.

Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiek Adaline

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy