Reklama

Wendzikowska rozbawiła DiCaprio

Dziennikarka programu "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska pod koniec grudnia przeprowadziła wywiad z hollywoodzkim aktorem Leonardo DiCaprio. Gwiazda zdradziła, że artysta podczas takich rozmów jest bardzo poważny, ale jej udało się go rozkręcić i rozbawić.

Wendzikowska spotkała się z amerykańskim aktorem w Nowym Jorku podczas premiery filmu "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese, w którym Leonardo DiCaprio gra główną rolę.

Reklama

- On intelektualnie podchodzi do rozmów, ale ma w sobie łobuza, tylko trzeba go tak odpowiednio zakręcić, podkręcić i wydobyć - mówi o swoich spostrzeżeniach ze spotkania z gwiazdorem Anna Wendzikowska.

Dziennikarka w swojej karierze spotkała się z hollywoodzkim artystą już po raz czwarty. W wielu wywiadach podkreślała także, że DiCaprio to jej nastoletnia miłość i ma do niego słabość. W rozmowie postanowiła go zaskoczyć i rozkręcić. I jak sama przyznaje, udało się.

- Pierwsze pytanie, które go trochę wybiło z rytmu było takie, czy dla niego siedzenie na wywiadach, promocjach filmów i odpowiadanie na pytania to jest tylko cena, jaką płaci za bycie aktorem, czy rzeczywiście czerpie z tego jakąś przyjemność - wspomina Wendzikowska.

- Wtedy on zaczął się śmiać i powiedział: "Tak, tak, jak są głupie pytania to czasem jest ciężko. Takiego pytania jeszcze nie słyszałem, to jest nowe, musiałem się chwilę zastanowić jak odpowiedzieć". I to go już trochę otworzyło i poruszyło.

Wendzikowska zapytała także o sceny erotyczne z udziałem aktora, bo w filmie "Wilk z Wall Street" DiCaprio zagrał ich najwięcej w swojej karierze.

- Zaczął opowiadać o tym, że nie korzystał z dublera. To też go mocno rozbawiło, atmosfera stała się lżejsza - zdradziła w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Anna Wendzikowska.

Dziennikarka od kilku lat przeprowadza wywiady z gwiazdami światowego show-biznesu. W swoim dorobku ma wywiady m.in. z Julią Roberts, Russelem Crowe, Rachel Weisz czy Anne Hathaway.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Dzień dobry | wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama