Reklama

Weaver: "Może zagram w Obcym 5"

Choć już kilkakrotnie informowaliśmy o możliwości powstania piątej części filmu "Obcy", za każdym razem coś stawało na przeszkodzie. Największym problemem dla producentów był jednak brak zgody Sigourney Weaver, filmowej Ellen L. Ripley, gwiazdy całego cyklu, na zagranie w "Obcym 5". Wydaje się jednak, że aktorka zmieniła ostatnio zdanie.

Z okazji zbliżającej się londyńskiej premiery filmu "Heartbreakers" (24 sierpnia), najnowszej produkcji z udziałem Sigourney Weaver, aktorka udzialiła wywiadu tygodnikowi London Sunday Times. Powiedziała w nim, że nie wyklucza możliwości wystąpienia w kolejnym "Obcym". Oczywiście pod pewnymi warunkami.

Reklama

"Chcę się rozwijać, ale jeśli otrzymam dobry scenariusz Obcego 5 i zapłacą mi za rolę 20 milionów dolarów, to czemu nie. Zagram Ripley raz jeszcze" - oświadczyła Weaver.

Poprzednio producenci proponowali aktorce 15 milionów za występ w "Obcym 5", ale wówczas nie wyraziła ona zgody na takie warunki.

Sigourney Weaver jako Ellen L. Ripley oglądaliśmy już w czterech częściach "Obcego". Te filmy to: "Obcy, ósmy pasażer Nostromo" Ridley'a Scotta (1979), "Obcy - decydujące starcie" Jamesa Camerona (1986), "Obcy 3" Davida Finchera (1993) i "Obcy 4 - Przebudzenie" Jeana-Pierre'a Jeuneta (1997).

Jak dotąd wypowiedź aktorki na łamach London Sunday Times nie została skomentownana przez rzeczników Sigourney Weaver. Pozostaje mieć nadzieję, że gwiazda ma naprawdę ochotę na udział w "Obcym 5".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sigourney Weaver | aktorka | zagranie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje