Reklama

Reklama

W filmie Marvela "Eternals" pojawi się scena zainspirowana bollywoodzkim tańcem

"Eternals" to komiksowy film Marvela, który jeszcze w tym roku trafi do kin. Produkcja opowiada o grupie superbohaterów, którzy okazują się kosmitami od tysięcy lat żyjącymi w tajemnicy na Ziemi. Jednym z bohaterów tego filmu jest Kingo. Grający go Kumail Nanjiani zdradził, że w "Eternals" pojawi się scena inspirowana bollywodzkim tańcem. Polska premiera filmu została zaplanowana na 6 listopada.

Kumail Nanjiani zagra jedną z ról w filmie "Eternals"

Nanjiani podzielił się kilkoma informacjami na temat nowej produkcji Marvela w podcaście zorganizowanym przez portal "Deadline". Wyjawił między innymi, że większość scen akcji do filmu "Eternals" została nakręcona w drugiej połowie okresu zdjęciowego. Pojawić ma się w nim też wiele praktycznych efektów specjalnych, a ekipa nie przesadzała z korzystaniem z green screenu.

Wiele miłych słów padło także pod adresem reżyserki filmu Chloe Zao. Według Nanjianiego, Zao, kojarzona do tej pory z niskobudżetowymi produkcjami (m.in. "Jeździec") nie była onieśmielona rozmachem produkcji Marvela i świetnie się w niej odnalazła.

Reklama

W porównaniu z fabułą komiksu "Eternals" w filmie pojawi się kilka zmian. Komiksowy Kingo był samurajem, który szkolił się pod okiem XVI-wiecznych mistrzów katany, by współcześnie zostać supergwiazdorem japońskich filmów akcji. W filmie Zao, Kingo będzie gwiazdą bollywoodzkiego kina.

Nanjiani wyjawił, że nakręcona została m.in. taneczna scena, w której wzięło udział około pięćdziesięciu południowoazjatyckich tancerzy. Wygląda więc na to, że w filmie "Eternals" zobaczymy bollywoodzki taniec. Scena ta zrobiła na pochodzącym z Pakistanu aktorze ogromne wrażenie.

W obsadzie filmu "Eternals", oprócz Nanjianiego, znaleźli się jeszcze m.in. Angelina Jolie (jako Thena), Dong-seok Ma (Gilgamesh), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris), Gemma Chan (Sersi), Kit Harington (Dane Whitman), Barry Keoghan (Druig) oraz Brian Tyree Henry (Phastos).

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Eternals

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama