Reklama

Vanessa Alexander w "Listach do M. 4"

W piątek, 6 marca, do kin trafił najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Vanessę Alexander, która wciela się w postać Gabi. Aktorka niedawno rozpoczęła pracę nad kolejnym projektem - dołączyła do obsady komedii "Listy do M. 4".

Vanessa Alexander na premierze "Sali samobójców. Hejtera"

W rozmowie z PAP Life aktorka zdradziła, dlaczego przyjęła propozycję roli w filmie reżyserowanym przez Patricka Yokę. "Zdecydowałam się na udział w 'Listach do M. 4' ponieważ bardzo chciałam pracować z Borysem Szycem. Kieruję się taką zasadą, że dla mnie najważniejsze w życiu są spotkania i to, czego mogę się nauczyć od drugiego człowieka. Oraz to, co ja mogę mu dać. Dlatego, kiedy usłyszałam, że to z Borysem będę się spotykać na planie, nie miałam już żadnych wątpliwości i zdecydowałam się na tę pracę. Jestem już po kilku dniach zdjęciowych i wiem, że to była dobra decyzja" - powiedziała Vanessa Alexander.

Reklama

"Na początku nikt nie chciał mnie na zdjęciach próbnych, bo twórcy byli przekonani, że to bohaterka nie na moje warunki. Podobno niosę ze sobą inną energię prywatnie - jestem żywiołowa, uśmiechnięta i jak usłyszałam: "zbyt miła" (śmiech), a Monika to ostra, sztywna, zasadnicza policjantka-służbistka - moje zupełnie przeciwieństwo" - zaznaczyła w rozmowie z Interią aktorka.

"Dla mnie najbardziej kusząca przy 'Listach do M. 4' była perspektywa pracy na planie z Borysem Szycem. Zawsze podziwiałam jego warsztat, umiejętności, ale też kulturę i podejście do młodych aktorów - nigdy nie oceniał mnie z góry, traktował mimo różnicy wieku jak tak samo doświadczoną partnerkę. Dla młodej osoby, która chce się uczyć w zawodzie, jest to bardzo pomocne i otwierające" - dodała.

Borys Szyc przedstawił swoją nową partnerkę z planu w jednym z nagrań umieszczonych na oficjalnym instagramowym kanale filmu "Listy do M. 4". "Moją ukochaną w poprzedniej części grała Magda Różczka. Ale nie może być życie tak łatwe. Na mojej drodze, Gibona, pojawia się nowa postać. Prywatnie dwojga imion. Nazwiska Alexander, a imienia Vanessa" - zapowiedział aktor.

Vanessa Alexander w "Listach do M. 4" wcieli się w postać Moniki. Ostrej, sztywnej i zasadniczej policjantki-służbistki, która pojawi się w wątku Gibona (Borys Szyc) i Karoliny (Magdalena Różczka).

Alexander to kolejna osoba, którą po raz pierwszy zobaczymy w filmie z serii "Listy do M.". Oprócz niej w nowe postaci wcielą się m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha i Janusz Chabior.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Vanessa Aleksander | Listy do M. 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje