Reklama

Upiór w operze pozdrawia

W krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego we wtorek, 11 stycznia, odbędzie się specjalny przedpremierowy pokaz filmu "Upiór w operze". Choć twórcy obrazu nie będą mogli osobiście pojawić się w ten wieczór w Krakowie, pozdrowią publiczność za pośrednictwem telebimu. Tylko w INTERIA.PL możecie już teraz posłuchać słów aktorów i producenta tej niezwykłej opowieści.

"Mam nadzieję, że to będzie niezapomniany wieczór i film Wam się spodoba. Każdy z nas starał się, by tak się stało" - powie zgromadzonym w teatralnej sali Gerald Butler, odtwórca tytułowej roli Upiora z opery.

Reklama

Tę samą nadzieję wyrazili w nagraniu bohaterka filmu 18-letnia Emmy Rossum, grająca młodą chórzystkę Christine Daaé i Patrick Wilson (wicehrabia Raoul de Chagny).

"Wierzę, że to będzie wspaniała premiera i film odniesie sukces. Spodoba się Wam, tak jak nam" - dodaje Austin Shaw, producent "Upiora w operze".

Całości nagrania możecie wysłuchać tutaj.

"Upiór w operze", jeden z najsłynniejszych musicali na świecie, autorstwa Andrew Lloyda Webbera, na duży ekran przeniósł Joel Schumacher.

Film jest historią młodej, niezwykle utalentowanej śpiewaczki Christine, która pewnego dnia dostaje szansę, by wystąpić w głównej roli spektaklu. Podczas premiery urzeka zarówno publiczność, jak i tajemniczego Upiora, który zamieszkuje piwnice opery.

Światowa premiera filmu odbyła się 6 grudnia, w Londynie. Na całym świecie organizuje się ją w teatrach muzycznych lub operach.

"Upiór w operze" trafi na ekrany polskich kin 14 stycznia 2005 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joel Schumacher | publiczność | wieczór | film | upiór | upiór w operze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje