Reklama

"Underdog": Eryk Lubos w życiowej formie

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie "Underdog", który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks, zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy!

Kadr z filmu "Underdog"

Do filmu " Underdog" Eryk Lubos przygotowywał się wiele miesięcy. "Bardzo długo znam Eryka. Razem studiowaliśmy w Szkole Teatralnej we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem w jak doskonałej jest teraz formie" - przyznała Aleksandra Popławska, która zagrała Ninę, ukochaną głównego bohatera.

Reklama

Lubos wiele lat trenował boks i to doświadczenie oraz miesiące ciężkich treningów sprawiły, że zrobił wrażenie nawet na międzynarodowym mistrzu KSW. "Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną - powiedział nam Mamed Khalidov. - Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce, ani w wyprowadzaniu ciosów".

"Underdog" to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. 

Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. "Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego - powiedział Eryk Lubos. - Wstań i walcz! Nie poddawaj się!".

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski. 

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie. MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Underdog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje