Reklama

"Uncharted": Najtrudniejsza scena Toma Hollanda

"Uncharted" to film zrealizowany na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej cenionych serii gier wideo wszech czasów. W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda ("Spider-Man: Bez drogi do domu") jako Nathana Drake’a i Marka Wahlberga jako "Sully" Sullivana. W filmie wystąpi również Antonio Banderas. W kinach od 18 lutego.

Dla milionów graczy PlayStation Nathan Drake i Victor "Sully" Sullivan są ulubionymi postaciami, których przygody śledzili na swoich konsolach w serii gier wideo "Uncharted". 

Kinomani po raz pierwszy zobaczą, jak ta dwójka połączyła siły i jak młody Nathan Drake został słynnym poszukiwaczem skarbów. "Uncharted" trafi do kin 18 lutego, a już teraz zobaczyć można interesujący materiał z realizacji filmu, w którym pokazano m.in., jak powstawała najtrudniejsza sekwencja kaskaderska w karierze Toma Hollanda.   

Reklama

"Uncharted": Fabuła, zwiastun

Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

Zobacz również:

"Uncharted" wkrótce w kinach. Jednym z bohaterów Hyundai Tucson

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Tom Holland
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy