Reklama

Reklama

"U Pana Boga w Królowym Moście": Tłumy chętnych do statystowania w filmie

Trwają castingi do czwartej części popularnego cyklu filmów Jacka Bromskiego "U Pana Boga...". Zdjęcia do produkcji "U Pana Boga w Królowym Moście" rozpoczną się pod koniec sierpnia na Podlasiu.

Trwają castingi do czwartej części popularnego cyklu filmów Jacka Bromskiego "U Pana Boga...". Zdjęcia do produkcji "U Pana Boga w Królowym Moście" rozpoczną się pod koniec sierpnia na Podlasiu.
Agnieszka Kotlarska, Andrzej Zaborski i Wojciech Solarz w filmie "U Pana Boga za miedzą" /AKPA

"U Pana Boga w Królowym Moście": Kolejna część sagi Jacka Bromskiego

Minęło 13 lat od premiery filmu "U Pana Boga za miedzą", czyli trzeciej części popularnej serii Jacka Bromskiego.

Już wiadomo, że Bromski zaczął prace nad czwartą częścią cyklu. Zdjęcia do produkcji "U Pana Boga w Królowym Moście" rozpoczną się pod koniec sierpnia.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych trzech filmów, "U Pana Boga w Królowym Moście" zostanie nakręcony na Podlasiu, m.in. w Tykocinie, Sokółce, Supraślu i Białymstoku.

Reklama

W niedzielę, 7 sierpnia, w Sokółce pojawiło się mnóstwo chętnych, którzy chcieli pojawić się na planie w charakterze statystów. Jak informuje Internetowa Gazeta Powiatu Sokólskiego isokolka.eu, w kolejce stało kilkaset osób.

"Jest nam bardzo miło, że jest takie zainteresowanie. Reżyser poprosił nas, abyśmy wśród przybywających na casting szukali też osób do epizodycznych ról, także ludzi starszych. (...) Mamy już ponad 500 osób zapisanych" - powiedziała Andżelika Głowacka z agencji aktorskiej Sceneria.

"Najstarsza pani, która była na castingu w Tykocinie miała 85 lat i grała już wcześniej w filmach tej serii" - dodała Sara Brych z agencji aktorskiej Sceneria..

"U Pana Boga w Królowym Moście": Film i serial

Filmowcy mają w planach realizację pełnometrażowego filmu oraz 10-odcinkowego serialu. O czym będzie opowiadać?

"W podziemiach kościoła w Królowym Moście studentka archeologii odnajdzie uniwersał króla Jana Kazimierza. Zamurowany w ścianie dokument nadawał niepodległość ziemiom wokół Królowego Mostu. Powstaje więc pomysł założenia państwa - Republiki Królowego Mostu. Wymaga to jednak wielu starań, na tle których rozgrywać się będą wątki miłosne i obyczajowe' - informuje portal isokolka.eu.

Prace na planie mają rozpocząć się pod koniec sierpnia.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: U Pana Boga w Królowym Moście | Jacek Bromski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL